Sobota 25-05-2019, imieniny Grzegorza, Urbana
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Time to say Goodbay
Wysłane przez: d3 (---.25.212.115.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 08 maj 2019 01:25

Po 6 miesiącach mieszkania w Elblągu( bo tyle wynosił okres najmu- a umowy nie zdecydowaliśmy z dziewczyną przedłużać) opuszczam Wasze fajne miasto.

Czemu ludzie tutaj narzekają tak na nudę? Na brak znalezienia jakieś konkretnej pracy? Na starówkę?

Owszem, jest kilka rzeczy, które w tym mieście mi się nie spodobało, ale pewnie Wam też się coś nie podoba.

Mimo wszystko będę ciepło wspominał i co jakiś czas wpadał, bo poznałem tutaj fajne osoby, fajnie spędzałem czas.

Re: Time to say Goodbay
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 08 maj 2019 16:06

[www.youtube.com]

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócejSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.