Niedziela (niehandlowa) 16-06-2019, imieniny Aliny, Anety
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 02 czerwiec 2019 09:32

Widzę Kar, że umknąła Ci najważniejsza sprawa jaką Sekielscy podnosili w swoim filmie. To, że wśród budowlańców są pedofile, to żadna sensacja. No może procentowo jest ich więcej niż w innych zawodach. Problemem jest to, że w razie wpadki dyrekcja firmy przenosi ich na budową innego przedszkola, nie zgłasza sprawy na policję, odmawia wspólpracy, krótko mówiąc zamiata sprawę pod dywan. Dzięki temu taki betoniarz albo murarz może w nowym miejscu pracy znowu krzywdzić dzieci.
Jest w Poznaniu taki arcymistrz murarski, który mimo wielu świadectw jego przestępczej działalności dalej funkcjonuje w tamtejszym kombinacie budowlanym. Przenieśli go tylko z murowania do działu socjalnego. Jest tak mocny, że nawet Sekielscy o nim nic nie wspomnieli. Zgadzam się z Tobą, że to wina Tuska, ale nawet Kaczyński budowlańcom nie podskoczy.
W przypadku Polańskiego jakoś nie pamiętam, żeby producent przesunął go do innej wytwórni. Został aresztowany, postawiony przed sądem i napiętnowany w mediach. To, że zwiał, to już zupełnie inna historia.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 czerwiec 2019 07:17

i taka postawa jak Admina mi się podobuje !
Wie na kogo wskazać w życiu politycznym !
Nie to co Sekielscy co to się boją redaktora nadnaczelnika z Wybiórczej ( tak na marginesie kolegi czołowego pedofila Europy - patrz 1 link ) i filmy robią tylko o murarzach...
Nie potępienia przez środowisko celebrytów naznaczającego kolegę Polańskiego za zasługi na polu pedofili na honorowego mieszkańca Elbląga czy tego no tam Krakowa a nie Elbląga .
Nie Tuska czy Kaczyńskiego, katolików bojący się murarza z Poznania
aaaa...
na człowieka, który się "kulom nie kłaniał" i ustawę na "tych wszystkich pedofilów " bez wyjątku zrobił w jeden wieczór i komisję powołał nie tylko w sprawie murarzy ale i tych dwóch pedofili co to się ukrywają teraz w PO ! ( patrz 2 link )
no kto Panie Admin ?
ZIOBRO !!!
Admin to jednak ma politycznego nosa winking smiley

[wpolityce.pl]

[dorzeczy.pl]

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/zRFktkpTURBXy9jZjk0NWY3NTE5ZjE1ZGViMmQ0MWE3MzEzZDlkMzUyZi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCwwZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-06-03 07:18 przez Rycho.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 03 czerwiec 2019 09:20

Rycho lansuje odważną tezę, że odsetek pedofili wśród członków PO jest większy niż wśród księży i jak się domyślam o wiele, wiele większy niż wśród zwolenników PiS-u. No cóż jeśli to Pozwala Rychowi lepiej spać, to nie zabraniajmy mu tak myśleć. Jedno jest pewne, że też nie załapał przesłania filmu Sekielskich, ale drugi raz nie będę tego klarował, bo jak widać nie ma to specjalnego sensu. Jak mawiał marszałek Piłsudski "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją".

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 czerwiec 2019 09:57

a jakżeż złapałem !
chodziło o to żeby przed wyborami przykleić łatkę PISowi, że to niby oni i że kryją i że to lubią i Bóg wie co jeszcze....
No niestety Sekielscy się oszukali, bo tak naprawdę kręcąc ten film to mieli w d..pie pedofilię, chodziło o to jak napisałem byleby PIS-owi dowalić !
a tymczasem zrobili kawał dobrej roboty dla PIS-u grinning smiley
Ktoś zapyta dlaczego ?
a no dlatego, że PIS-owi jak słusznie Admin zauważył niezręcznie było "zwrócić uwagę" na ten problem hierarchii budowlanej a tak mogli powiedzieć no Sekielscy zaczęli i papież się zainteresował więc nic nie mogliśmy zrobić he,he
Ludzie jak widać po wynikach wyborów nie obarczyli winą PIS-u
Suma summarum pomogli Sekielscy przede wszystkim rozbić koalicję europejską ( PSL już odchodzi bo się ośmieszył wypinając się na Kościół ) ba, nawet już myślą PSLowcy jakby tu się podpiąć do PIS-u grinning smiley
a co do pedofilii obiecuję Ci Admin , że po wyborach kiedy nabędziemy zdolność zmiany konstytucji ( w co wierzę - genialny ruch Jarka z krótkim terminem do wyborów, aby nie mogli się POpaprańcy otrząsnąć ) wtedy zajmiemy się pedofilią na poważnie a nie dla koszulek i innych gadżetów ....

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 03 czerwiec 2019 11:44

Rycho Napisał(a):
-------------------------------------------------------
wtedy zajmiemy się
> pedofilią na poważnie a nie dla koszulek i innych
> gadżetów ....


Oczywiście tą wśród budowlańców i członków PO, a nie księży, bo tu jak udowodniłeś nie ma żadnego problemu. A skoro nie ma księży pedofili, to logicznie rzecz biorąc żaden biskup nie mógł tuszować sprawek tych zboków.
Tak się zastanawiam, gdzie są w tym całym Twoim rozumowaniu ofiary pedofilii w kościele, te pokazane w filmie i ta cała masa, która nie została pokazana?!

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 czerwiec 2019 12:43

Rycho Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> a co do pedofilii obiecuję Ci Admin , że po
> wyborach kiedy nabędziemy zdolność zmiany
> konstytucji ( w co wierzę - genialny ruch Jarka z
> krótkim terminem do wyborów, aby nie mogli się
> POpaprańcy otrząsnąć ) wtedy zajmiemy się
> pedofilią na poważnie a nie dla koszulek i innych
> gadżetów ....

mam kolegę, zagorzałego pisowca. To co powiedział nie wróży waszego sukcesu na jesieni. Powiedział " ale teraz jest drożyzna, jak nigdy, przeginają z tym"! Nie będzie za co kupić głosów i co zrobicie? Wasz elektorat, to elektorat brania giftów, a nie elektorat PIS. Za drogo jest już, będzie jeszcze drozej, a nie wszyscy wasi wyborcy biorą 500+. Mam na to radę, na jesień zróbcie Wyborca PIS+, dla każdego głosującego na PIS, 500 zł, wtedy wygracie i konstytucje zmienicie.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 czerwiec 2019 13:22

Jakoś to pokrętnie odczytałeś Admin. Chyba sobie nie wyobrażasz, że w PIS-ie może być ktoś kto popiera pedofilię ? Nikt patrząc na całokształt nie broni tu tych zboczeńców w sutannach, ba w większości homoseksualistów. Chodzi tylko aby problem rozwiązać skutecznie a nie wrzucać sobie nawzajem do koszyczka jako politycznie zgniłe jajo. Ziobro powiedział, że powoła komisję
DO WSZYSTKICH PRZYPADKÓW PEDOFILI.
Wiadomo, że w dużej mierze tu chodzi o środowiska homoseksualne zarówno w kościele jak i poza nim. Swoboda kulturowa reprezentowana przez europejskie lewactwo też przynosi właśnie taki efekt
Napiszmy więc Admin do Sekielskich niech nakręcą drugi film , w którym Michnik potępi wypowiedzi swojego kolegi Bendita z tychże frakcji unijnych, niech wmontują w to film jak to Bendit opowiada o przyjemności gdy mała dziewczyna głaska go po %$&*^ ( film w linku )
Napiszmy do Trzaskowskiego niech da możliwość kształtowania małych dzieci bez ideologii LGBT, przestańmy ukrywać pedofilię wśród nauczycieli i wychowawców tuszowaną często w taki sam sposób jak robią to biskupi
Dopiero takie dwa filmy dadzą nam całokształt problemu
Na koniec na podstawie tych wniosków PIS już niedługo zmieni konstytucję i będzie można zabronić krzewienia , marszów itp postaw konstytucyjnie !
Jak to Lech Wałęsa OTUA mówi: "Oni muszą wiedzieć, że są mniejszością i muszą się do mniejszych rzeczy przystosować. A nie wchodzić na największe szczyty"

[youtu.be]

https://prawy.pl/wp-content/uploads/2013/10/politycy_michnikcohnbendit.jpgZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-06-03 13:22 przez Rycho.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 czerwiec 2019 13:29

fo-tel Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rycho Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > a co do pedofilii obiecuję Ci Admin , że po
> > wyborach kiedy nabędziemy zdolność zmiany
> > konstytucji ( w co wierzę - genialny ruch Jarka
> z
> > krótkim terminem do wyborów, aby nie mogli się
> > POpaprańcy otrząsnąć ) wtedy zajmiemy się
> > pedofilią na poważnie a nie dla koszulek i
> innych
> > gadżetów ....
>
> mam kolegę, zagorzałego pisowca. To co powiedział
> nie wróży waszego sukcesu na jesieni. Powiedział "
> ale teraz jest drożyzna, jak nigdy, przeginają z
> tym"! Nie będzie za co kupić głosów i co zrobicie?
> Wasz elektorat, to elektorat brania giftów, a nie
> elektorat PIS. Za drogo jest już, będzie jeszcze
> drozej, a nie wszyscy wasi wyborcy biorą 500+. Mam
> na to radę, na jesień zróbcie Wyborca PIS+, dla
> każdego głosującego na PIS, 500 zł, wtedy wygracie
> i konstytucje zmienicie.


Jest taka drożyzna, że się nawet chłopom do bauera nie chce jechać zbierać szparagów , a przecież dobre panisko dałby im jeszcze na koniec skrzynkę do domu gratis
ja to myślę, że Niemcy to niedługo upadną taj jak PIS bo rozdają też takie tam różne 500 plus na lewo i prawo swoim obywatelom zamiast ich zagonić na te szparagi...

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 03 czerwiec 2019 14:11

Rycho Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jakoś to pokrętnie odczytałeś Admin. Chyba sobie
> nie wyobrażasz, że w PIS-ie może być ktoś kto
> popiera pedofilię ? Nikt patrząc na całokształt
> nie broni tu tych zboczeńców w sutannach, ba w
> większości homoseksualistów. Chodzi tylko aby
> problem rozwiązać skutecznie a nie wrzucać sobie
> nawzajem do koszyczka jako politycznie zgniłe
> jajo. Ziobro powiedział, że powoła komisję

To znaczy, że powiedział, i tylko tyle. A jeśli nawet, to zasiądą w niej biskupi, a przewodzić będzie magister Przyłębska wiarygodna jak jej TK. Przestań mnie rozśmieszać, Kaczyński prędzej się pochlasta niż zrobi coś, co mogłoby w najmniejszym stopniu zaszkodzić kościołowi. W raporcie będzie, że najwięcej pedofili jest w PO, a Tusk molestował księdza jak był ministrantem.
Przestań proszę epatować nas jakimś Benditem. To nie on, ani tym bardziej Michnik krzywdził polskie dzieci tylko zboki w sutannach. I co to zmienia, że iluś z nich jest homoseksualistami? Jak biskup ukrywał takiego pedofila homoseksualistę to jest mniej czy bardziej winny? Bo już się pogubiłem. Zrozum w końcu, że największym problemem jest wypracowany przez lata mechanizm krycia zwyrodnialców przez hierarchów KK przy aprobacie takich wybitnych stróżów prawa jak Piotrowicz. Nawet sto zdjęć Michnika tego nie zmieni.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 czerwiec 2019 14:29

Rycho Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Jest taka drożyzna, że się nawet chłopom do bauera
> nie chce jechać zbierać szparagów , a przecież
> dobre panisko dałby im jeszcze na koniec skrzynkę
> do domu gratis
> ja to myślę, że Niemcy to niedługo upadną taj jak
> PIS bo rozdają też takie tam różne 500 plus na
> lewo i prawo swoim obywatelom zamiast ich zagonić
> na te szparagi...

Nie wykręcaj się Niemcami. Może Ciebie ceny i koszty utrzymania nie interesują, ale Wasz główny elektorat codziennie rosnące ceny w sklepach interesują i niepokoją szczególnie. Nie wszyscy uwierzą w obłudne zapewnienia TVP, że poziom życia rośnie, no chyba, że takich jak Ty. Czekam niecierpliwie na Pisowiec+ ( 500 zł za głos na PIS)

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 czerwiec 2019 12:19

admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Rycho Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Jakoś to pokrętnie odczytałeś Admin. Chyba
> sobie
> > nie wyobrażasz, że w PIS-ie może być ktoś kto
> > popiera pedofilię ? Nikt patrząc na całokształt
> > nie broni tu tych zboczeńców w sutannach, ba w
> > większości homoseksualistów. Chodzi tylko aby
> > problem rozwiązać skutecznie a nie wrzucać
> sobie
> > nawzajem do koszyczka jako politycznie zgniłe
> > jajo. Ziobro powiedział, że powoła komisję
>
> To znaczy, że powiedział, i tylko tyle. A jeśli
> nawet, to zasiądą w niej biskupi, a przewodzić
> będzie magister Przyłębska wiarygodna jak jej TK.
> Przestań mnie rozśmieszać, Kaczyński prędzej się
> pochlasta niż zrobi coś, co mogłoby w najmniejszym
> stopniu zaszkodzić kościołowi. W raporcie będzie,
> że najwięcej pedofili jest w PO, a Tusk molestował
> księdza jak był ministrantem.
> Przestań proszę epatować nas jakimś Benditem. To
> nie on, ani tym bardziej Michnik krzywdził polskie
> dzieci tylko zboki w sutannach. I co to zmienia,
> że iluś z nich jest homoseksualistami? Jak biskup
> ukrywał takiego pedofila homoseksualistę to jest
> mniej czy bardziej winny? Bo już się pogubiłem.
> Zrozum w końcu, że największym problemem jest
> wypracowany przez lata mechanizm krycia
> zwyrodnialców przez hierarchów KK przy aprobacie
> takich wybitnych stróżów prawa jak Piotrowicz.
> Nawet sto zdjęć Michnika tego nie zmieni.


Tak parafrazując to Admin co piszesz o Kościele:
żeby dwadzieścia taśm kelnerzy nagrali, że w PO była korupcja i kamienice w Warszawie sprzedawane były za grosze jako zwykłe wałki to zrozum w końcu, że największym problemem jest wypracowany przez lata mechanizm krycia zwyrodniałych wałkarzy przez hierarchów tej partii przy aprobacie takich wybitnych stróżów prawa jakich mamy w naszych sądach i nie zmienimy tego nawet gdy na czele TK postawimy apolityczną Panią Gersdorf

a poważnie jedyną droga do zmian jest wewnętrzna polityka kościoła to co Franciszek zrobił z pedofilią w Chile, może zniesienie celibatu coś odmieni ?
kościół Franciszka na to potrzebuje czasu na pewno nie pomagają w tym Sekielscy, których celem jest OBALENIE RZĄDU A NIE POMOC PEDOFILOM
Papież jak widać się wsłuchuje w problem i jestem pewny , że go rozwiąże ,słucha i działa , nie pozostaje bierny na żadne głosy nawet łapówkarza Marka Lisińskiego, znajomego Sekielskich przyjął na audiencji i ucałował za to, że zbierał środki na walkę z pedofilią ( znaczy się tak mówił , bo na co zbierał to tylko może powiedzieć Wasz guru z KOD-u Kijowski winking smiley )
[niezalezna.pl]Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2019-06-04 12:23 przez Rycho.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 04 czerwiec 2019 13:22

Po pierwsze primo, na podstawie taśm kelnerów nie skazano nikogo za korupcję. Jest jeszcze jedna taśma z Morawieckim, która zapewne wypłynie przed wyborami. Wtedy może się coś w tej kwestii zmieni. Z tego wniosek, że albo Ziobro jest duda, a nie prokurator, albo nic ciekawego na tych taśmach nie ma, poza soczystym językiem premiera i głębokimi myślami typu "ludzie będą zapier... za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej to wtedy gospodarka cała się odbudowała". Premier zapier...ł, może nie za miskę ryżu, a za parę baniek rocznie, to się uczciwą pracą dorobił kilkudziesięciu milionów majątku. No ale Ty pewnie wolisz wytykać Sikorskiemu, że parę razy sobie na ośmiorniczki pozwolił. Polecam do nabycia w biedrze za trzy dyszki porcja.
Po drugie primo kamienice doskonale "schodziły" też za pewnego prezydenta Warszawy, którego imienia boję się wspomnieć.
Po trzecie, jeśli myślisz, że całe zło to tylko PO a Sekielscy chcieli dokonać zamachu stanu, to ogranicz sobie dzienną dawkę TVPiS.
Po czwarte zgadzam się z Tobą, że tylko wariant chilijski może coś zmienić w polskim KK i zakładam się o każde pieniądze, że u nas do tego nie dojdzie.
Po piąte, to że Lisiński okazał się oszustem, nie znaczy, że problemu z pedofilią w polskim KK nie ma. To, że Kijowski też okazał się małym przekręciarzem, nie znaczy, że Trybunał Konstytucyjny nie jest już tylko wydmuszką PiS-u.
Po szóste też uważam, że zniesienie celibatu uzdrowiłoby istotnie sytuację w KK. Jakoś nie słychać o aferach pedofilskich w kościołach protestanckich. Pewnie są jakieś odosobnione przypadki, ale nie na tę skalę. Przypadek? Nie sądzę! Ale nie licz, że do tego dojdzie za naszego życia.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 04 czerwiec 2019 16:27

Tak na szybkiego.
1. Morawiecki rezygnuje z funkcji prezesa banku, gdzie zarabiał jak sam admin wspominasz jakieś tam bańki, na rzecz pensji rzędu 10 tysiecy złoty. Trzeba być niespełna rozumu, żeby podejrzewać go o jakieś przekręty itp.
2. A czym był TK wcześniej? Jakaś niezależna instytucja ? Chyba kpisz admin. To nie kto inny tylko sam prezes Rzepliński pisał ustawę na zamówienie dla rządzących, zresztą była ona niekonstytucyjna. Z tymi sądami to kabaret. Ludzie są po prostu naiwni, bo jak można wykrzykiwać hasła- wolne sądy itp. Wolne sądy ale od czego, należałoby zapytać. Sądy nigdy nie były i nie będę niezależne.
I tak z adminem można bez końca. W ciąż te same puste frazesy.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 04 czerwiec 2019 18:12

kar Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tak na szybkiego.
> 1. Morawiecki rezygnuje z funkcji prezesa banku,
> gdzie zarabiał jak sam admin wspominasz jakieś tam
> bańki, na rzecz pensji rzędu 10 tysiecy złoty.
> Trzeba być niespełna rozumu, żeby podejrzewać go o
> jakieś przekręty itp.

Na stanowisku premiera żadnych. Jak ktoś na spekulacji kościelną ziemią zarobił kilkadziesiąt milionów, to może sobie pozwolić na charytatywną działalność w rządzie.

> 2. A czym był TK wcześniej? Jakaś niezależna
> instytucja ? Chyba kpisz admin. To nie kto inny
> tylko sam prezes Rzepliński pisał ustawę na
> zamówienie dla rządzących, zresztą była ona
> niekonstytucyjna. Z tymi sądami to kabaret. Ludzie
> są po prostu naiwni, bo jak można wykrzykiwać
> hasła- wolne sądy itp. Wolne sądy ale od czego,
> należałoby zapytać. Sądy nigdy nie były i nie będę
> niezależne.
> I tak z adminem można bez końca. W ciąż te same
> puste frazesy.

Puste frazesy? A czytałeś swój post?! smiling smiley
Są różne stopnie uzależnienia sądów od rządzących. Całkowita niezależność w przyrodzie nie istnieje. W skali od 1 do 10 za Rzeplińskiego uzależnienie to było powiedzmy 2, teraz jest jakieś 159. I to nie jest pusty frazes tylko opinia większości poważnych prawników poczynając od promotora prezydenta Dudy, poprzez rady chyba wszystkich wydziałów prawniczych w Polsce, a na Komisji Weneckiej kończąc. O Komisji Europejskiej nie wspomnę, bo to wiadomo - Tusk z Merkelową spiskują tam przeciwko Polsce.
Ty naprawdę myślisz, że teraz po tych dziesięciu ustawach naprawczych pisanych na kolanie sądy są bardziej niezależne, sprawiedliwe i sprawne? Jeśli tak, to Ci zazdroszczę wiary w geniusz prezesa.
Czepiasz się Rzeplińskiego, że pomagał pisać jakąś tam ustawę, ale jak Kaczyński z pełną reklamówką wpada do magister Przyłębskiej, to jest to dla Ciebie dowód na jej niezależność. No weź mnie nie rozśmieszaj.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 04 czerwiec 2019 20:05

Pewnie każdy pozostanie przy swoim.
Tak tylko się zastanawiam, kto ocenia i wydaje opinie w sprawie tych poważnych prawników. Pewnie TVN i GW.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 04 czerwiec 2019 23:33

Możesz nie wierzyć, ale nie potrzebuję GW żeby uwierzyć tym autorytetom prawniczym, które wymieniłem powyżej, szczególnie jak ich opinie pokrywają się z moim prywatnym odczuciem.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 07:52

admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Możesz nie wierzyć, ale nie potrzebuję GW żeby
> uwierzyć tym autorytetom prawniczym, które
> wymieniłem powyżej, szczególnie jak ich opinie
> pokrywają się z moim prywatnym odczuciem.


Jak to pisze znany nam skądinąd dziennikarz, z odczuciem jest jak z racją a "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

a tak na marginesie to opinie tych "ałotrytetów" są moim ulubionym serialem komediowym ...
np tu:
[niezalezna.pl]

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 czerwiec 2019 08:59

Każdy ma swoje ulubione seriale. Moim jest ten o prezydencie pewnego kraju, którego ściąga się o świcie z wyra aby podpisał kolejną ustawę naprawiającą prawo.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 11:09

admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Każdy ma swoje ulubione seriale. Moim jest ten o
> prezydencie pewnego kraju, którego ściąga się o
> świcie z wyra aby podpisał kolejną ustawę
> naprawiającą prawo.


a ja z przyjemnością wysłuchałem wczoraj przemówienia "europejskiego gołąbka pokoju"...

(poniżej - dla niewtajemniczonych - kadr ze zdjęciem z przemówienia plus gest miłości dla wszystkich Polaków myślących inaczej gratis )

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/62219787_1215076555330090_1647831251844857856_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=e9a39ac0583912a5c1c47943d686df2d&oe=5D9F2A56

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 czerwiec 2019 11:43

No nie wierzę. Naprawdę zniżyłeś się do takiego argumentu w dyskusji? Jesteś aż w takiej desperacji?
Jak to mówią u nas na wsi - zastanów się dwa razy zanim wyprowadzisz cios, bo możesz dostać bańkę w nos smiling smiley
Nie przewidziałeś tego, że w odpowiedzi też zamieszczę zmanipulowane, wyrwane z fotograficznego kontekstu i zmienione w PS zdjęcie Twojego guru? Jestem bardzo zdegustowany Twoją formą polemiczną.

https://i.pinimg.com/originals/4c/b3/1b/4cb31bd4e66f3f97029a6f6557578011.jpg

Widzisz sam jak to łatwo ze starszego, dobrotliwego pana zrobić potwora sad smiley

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 13:24

Admin w jakiej desperacji ? smiling smiley
Dawno nie byłem w tak dobrym humorze, Schetyna z Tuskiem w telewizorni wyprowadzają ciosy, aż miło popatrzeć, który dostanie bańkę w nos. PSL - LGBT Kamysza się rozpada, z Nowoczesnej odchodzą ludzie a Kwaśniewski z LSD świętuje w Gdańsku jak to obalił komunizm. grinning smiley
Lechu wzywa na pomoc Niemców żeby bronili nas przed nazistami a Pani Dulkiewicz z Wolnego Miasta już ustawiła honorową wartę w Pruskich mundurach przed grobem świeckiego świętego z PO.
No i co, jak myślisz co o tym pomyśli ten polski ciemnogród kogo wybrać, co ? smoking smiley
a wybory tuż tuż
tak na marginesie Jarek wie co robi, że termin ustalił używając Twojej nomenklatury tak aby przeciwnik nie zdążył się pozbierać po liczeniu thumbs up
Te zaciśnięte pięści Tuska z wczorajszego przemówienia to nie jakiś tam mem to symbolizuje całą waszą bezsilność bo już wiecie, że PIS wygra ale najgorsze, że z taką przewagą, że zmieni konstytucję a to już jest właśnie ta zaciśnięta pięść bezsilności smiling smileyZmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2019-06-05 13:27 przez Rycho.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 14:03

Swoją drogą, to chyba nie kto inny, tylko admin, swego czasu pisał, że prędzej coś mu wyrośnie na dłonin, jak Jarosław dojdzie do władzy.
Troszkę w tym wszystkim przypomina pewnego naczelnego.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 czerwiec 2019 14:50

Kar jeśli tak pisałem, chociaż nie przypominam sobie, to ja Ciebie bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd. Jestem jednak prawie pewien, że mimo mojej pisaniny w życiu dokonujesz tylko jedynie słusznych wyborów.

Rychu z tej radości ma myśl o jesiennej victorii już trochę gubi albo miesza wątki, odpowiem więc tylko na pytanie kogo wybierze ciemnogród?
Otóż z głębokim przekonaniem odpowiadam (i możesz mi to za jakiś czas wypomnieć), że ciemnogród wybierze PiS.
A propos wyborów, ktoś tu się bardzo podniecał tym, że KE miała duże poparcie wśród więźniów. No to warto spojrzeć na tę mapkę alkoholizmu i przemocy domowej w polskich gminach. Coś wam to przypomina?

https://memnews.pl/images/0/0/0/7/5/1/9/0/7vkemhoz.png

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 15:04

W sumie na przestrzeni tygodnia dużo rzeczy się dowiedziałem o sobie.
- jestem tępy, niewyksztalcony, jestem obibokiem, pijakiem, plebsem, katolem, faszystą.

Ciekaw jestem ile jeszcze wyzwisk padnie pod adresem takich ludzi jak ja.
W sumie mogę się przyznać, że wypić lubię grinning smiley, w szczególności w doborowym towarzystwie moich przyjaciółZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-06-05 15:07 przez kar.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 czerwiec 2019 15:44

Nie przejmuj się, ja się dowiedziałem, że jestem kryminalistą. Łączę się więc z tobą w bólu. Razem zawsze raźniej. Poza tym na tej mapce okolice Elbląga przedstawiają się w jasnych kolorach. Więc z tym swoim zamiłowaniem do trunków trochę kokietujesz smiling smiley
Swoją drogą popatrz no Kar, jak łatwo nas Rychu zmanipulował. Nawet mnie, który uważa się za odpornego na różnego rodzaju sztuczki socjotechniczne. W topiku poświęconym obrzydliwym praktykom polskich hierarchów KK, którzy poświęcają dużo wysiłku aby ich podopieczni pedofile mogli spokojnie praktykować swój zbrodniczy proceder, w konkluzji wyszło na to, że Tusk ma wilcze oczy i grozi pięścią nam, prawdziwym Polakom.
Uczmy się Kar od Rycha jak rozmywać odpowiedzialność naszych i wskazywać właściwych winowajców u innych. Szacun dla Rycha!

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 19:04

To jeszcze tak celem uzupełnienia map winking smiley
Mapa stacjonowania wojsk sowieckich w Polsce - warto porównać z mapą zwycięstw KE (Koalicji Europejskiej). smoking smiley

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61390296_1328174290664032_8645400916352040960_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=301045109a0c9e111823144a0ca69ba3&oe=5D514E5C

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: kar (---.play-internet.pl)
Data: 05 czerwiec 2019 20:11

Admin, tak naprawdę to Rycho jest sympatycznym człowiekiem winking smiley

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 05 czerwiec 2019 22:35

No ba, wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 czerwiec 2019 11:13

Rycho Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> To jeszcze tak celem uzupełnienia map winking smiley
> Mapa stacjonowania wojsk sowieckich w Polsce -
> warto porównać z mapą zwycięstw KE (Koalicji
> Europejskiej). smoking smiley

To wojska zssr sprawiły, że tam jest rozwinięty przemysł, uczelnie i można lepiej zarobić i żyć godniej? Gdyż w większości tych żółtych regionów z mapy teraz własnie tak jest. Ciekawe, co?

Re: TYLKO NIE MÓW NIKOMU
Wysłane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 czerwiec 2019 07:15


Idź do strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.