Środa 24-07-2019, imieniny Krystyny, Kingi
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Admin może sprawdzisz Sławka Broniarza smiling smiley
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 czerwiec 2019 07:04

Nauczyciele strajkowali 11 dni, wyłączając święta i weekendy. Nauczyciel, który na czas egzaminów zawieszał protest, strajkował 8 dni.
Broniarz i koledzy wymyślili sobie, że dodatek finansowy za czas strajku, pochodzący także ze zbiórek, otrzymają tylko ci, którzy strajkowali dłużej niż 8 dni, czyli 9 w górę. A ponoć ich działania nie były i nie są polityczne.

Admin jesteś znanym elbląskim obrońcą demokracji i swobód obywatelskich, może pociągniesz temat i sprawdzisz jak to jest na prawdę z tym dodatkiem

Re: Admin może sprawdzisz Sławka Broniarza smiling smiley
Wysłane przez: admin (Moderator)
Data: 25 czerwiec 2019 09:06

Zobaczę co da się zrobić.

Re: Admin może sprawdzisz Sławka Broniarza smiling smiley
Wysłane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 lipiec 2019 06:38

Chyba się potwierdziło

[niezalezna.pl]Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.