Piątek 23-08-2019, imieniny Róży, Apolinarego
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Wakacje na Bałkanach?
Wysłane przez: Margo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 01 sierpień 2019 15:07

Witam,
Macie może jakieś doświadczenia w wyjazdach na Bałkany? Nigdy tam nie byłam, a chciałam pojechać. Wszyscy co prawda zazwyczaj jeżdża do Chorwacji, a ja ostatnio znalazłam ciekawy kierunek w biurze podróży [joanna.holiday] jakim jest Czarnogóra. Podobno to jeszcze nie tak bardzo oblegany kierunek, a kraj tak samo piękny jak Chorwacja. Zastanawiam się jeszcze nad Albanią. Macie może jakieś info i opinie?

Re: Wakacje na Bałkanach?
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 01 sierpień 2019 15:36

Napisz po prostu, ze reklamujesz. po co te podchody?Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.