Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
na wynos
Wysłane przez: dino (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 18 sierpnia 2019 14:23

co się dzieje ??? Prawie połowa restauracji jest zamknięta,wczoraj podobnie...Podejrzewam,że w czasie weekendu pracują normalnie,ale nie bawią się w na wynos...
[www.portel.pl]

Re: na wynos
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 02 listopada 2019 08:32

Jest problem z dowozami, z tego co się orientuję dowożą z różnych restauracji i pizzerii te same osoby są na cały Elbląg 3-5 osób (tak wynika z moich obliczeń). Pewnie mało płacą za dowozy, dodatkowo co niektóre firmy kantują bo nie wykazują dowozu w rachunku, radzę więc weryfikować kwotę na paragonie z tym co sobie piszą markerem na kartonie.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócejSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.