Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
wokalista, wokalistka
Wysłane przez: MarS (---.147.96.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 24 stycznia 2021 13:15

Poszukujemy Wokalistki, Wokalisty.
Gramy mix rocka, progrocka, funk i innych gatunków z dużą ilością powietrza pomiędzy. Bywa, że mocniej uderzamy w struny, bywa, że rozkoszujemy się ciszą. Mamy materiał gotowy na kilka płyt.
Własna sala prób. Próby w Elblągu.
Skład: 2 gitary, bas, perkusja, za chwilkę klawisz. Faceci 40+

Jeśli:
- piszesz teksty (dodatkowy atut)
- lubisz publiczność
- masz czas by uczestniczyć w próbach 2 razy w tygodniu
Zapraszamy do kontaktuSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.