Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Najlepsza myjnia ręczna w Elblągu?
Wysłane przez: waldisobon (---.47.126.183.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 05 kwietnia 2021 12:07

Gdzie jeździcie oddawać auto do mycia?

Oczywiście nie pytam o te samoobsługowe...

Re: Najlepsza myjnia ręczna w Elblągu?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (82.160.24.---)
Data: 05 kwietnia 2021 17:28

Ze 2 lata temu oddawałem do myjni na dawnej bazie karetek przy Asnyka, zaraz przy wjeździe po lewej stronie

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Najlepsza myjnia ręczna w Elblągu?
Wysłane przez: Sandman (91.241.5.---)
Data: 06 kwietnia 2021 07:58

Nie TO bym polecał, ale może innym się przyda.
W Cleanerze czyszczą dość średnio. Sporo poprawek podczas odbioru. Niestety trzeba sprawdzać.
Dodatkowo umieszczają firmową "wredną" wlepkę (trudną do usunięcia) w górnym prawym rogu przedniej szyby rzecz jasna bez zapytania.
Reasumując? Dla niewymagających.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.