Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Cleaner prawdziwy zakład pracy chronionej.
Wysłane przez: puttyman (---.205.198.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 27 grudnia 2021 10:14

Witam serdecznie i od razu przechodzę do sedna. Z samego rana miły pan w ww firmy raczył ustawić pod blokiem kontener na gruz. I nie było by w tym nic złego, gdyby zrobiła to osoba myśląca, niestety ten osobnik postawił kontener na jedynym wąskim chodniczku umożliwiający przejście. Mieszkają tutaj starsi ludzie, i niestety aby przejść muszą wchodzić prosto na jezdnię. Kierowcy nie zawsze jadą z głową więc jest to spore zagrożenie. Patrząc na lata ubiegłe gdzie kontener ww firma potrafiła postawić na klombie niszcząc przy tym metalowy płot to szczegół. Pracownica firmy ma w poważaniu monity i rok temu i teraz, tłumacząc to że klient zamówił. Ja rozumiem wszystko, ale osoby decyzyjne powinny posiadać choć cień inteligencji i empatii. Pozdrawiam panią.
PS Nie posłuchałem pani rady i nie dzwoniłem na Policję.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.