Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Nauka jazdy
Wysłane przez: kge (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 lipca 2022 18:12

Witam wszystkich.
Czy może wiecie która ze szkół nauki jazdy ma samochód typu bus ?
Albo jeszcze inaczej .... czy ktoś z Was ma trochę czasu i taki samochód ?
Chętnie wykupię u Niego godzinę czy dwie .
Chciałbym spróbować jak się jeździ takim samochodem , oczywiście posiadam prawo jazdy .

Re: Nauka jazdy
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 27 lipca 2022 21:56

Masz kat. B ? to wypożycz sobie z wypożyczalni busa max długiego i wysokiego po co kombinować i zawracać komuś głowę w szkołach jazdy mają busa przeznaczonego do nauki na kategorię B+E i nie sądzę żeby ci wynajęli ot tak żeby sobie pojeździć, a prywatnie to raczej ludzie używają go w celach zarobkowych i też nie sądzę żeby ktoś chętnie ci go pożyczy.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócejSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.