Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Gdzyby w lesie
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 14 września 2022 20:08

Są czy nie ma?

Re: Gdzyby w lesie
Wysłane przez: tolko2013 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 września 2022 20:43

A po lesie strach się niesie, przyjechały chamy w dresie...

Re: Gdzyby w lesie
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 17 września 2022 13:27

W Bażantarni coś tam ludzie znajdują, może nie wiadrami ale koszyki takie wielkości kobiałki to wczoraj widziałem pełne

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Gdzyby w lesie
Wysłane przez: mactech (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 marca 2023 09:25

Nie trzeba szukać po lasach grzybów wystarczy kupić grzybnie np [plumeria.sklep.pl] i jeśli masz dobrą ziemie i troszkę ogrodu to zasadzasz wokół domu.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.