Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Nauka angielskiego...
Wysłane przez: waldisobon (---.47.114.18.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 grudnia 2022 22:40

Umiem się porozumieć w języku angielskim, ale czasem mam wrażenie, że mój język to trochę czasem "ja chcieć dojechać do centrum, ty mi wskazać droga?".

Chcę się doszkolić.

Macie coś godnego polecenia? Prywatnie, albo jakaś szkoła? Choć wolałbym prywatnie, w cztery oczy, bo to zawsze lepsze efekty.

Re: Nauka angielskiego...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 13 grudnia 2022 12:06

sprawdź sobie Tutlo
[pl.tutlo.com] ja sobie chwalę, znaleźli mnie sami ale że nie byłem zadowolony ze swojego angielskiego to oni podczas 20 minutowych lekcji są w stanie skorygować błędy, termin zajęć dopasowujesz do siebie, lektorów też jedyny jak dla mnie mankament to umowa na rok czasu.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Nauka angielskiego...
Wysłane przez: wiki87 (---.icpnet.pl)
Data: 03 stycznia 2023 12:43

Kiedy ostatnio szukałam studiów psychologicznych za granicą, trafiłam do eduworld. Po raz pierwszy widziałam tyle ciekawych kierunków do załatwienia za granicą. Również studia językowe, a widzę, że właśnie takich poszukujecie. Eduworld z tego, co wyczytałam, wspomaga w okresie rekrutacji, wyjazdu, jak i w całym okresie nauki. Myślę, że to ciekawe rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Re: Nauka angielskiego...
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 04 stycznia 2023 16:03

wiki87 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kiedy ostatnio szukałam studiów psychologicznych
> za granicą, trafiłam do eduworld. Po raz pierwszy
> widziałam tyle ciekawych kierunków do załatwienia
> za granicą. Również studia językowe, a widzę, że
> właśnie takich poszukujecie. Eduworld z tego, co
> wyczytałam, wspomaga w okresie rekrutacji,
> wyjazdu, jak i w całym okresie nauki. Myślę, że to
> ciekawe rozwiązanie, z którego warto skorzystać.


Nie wiem gdzie ty to widzisz, przeczytaj pierwszy wpis jeszcze raz, jak nie rozumiesz to poproś kogoś kto czyta ze zrozum mieniem Kończyłaś studia na tym eduworld to wstyd dla tej uczelni skoro nie rozumiesz słowa pisanego. Tym samy wystawiasz opinię tej uczelni.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Nauka angielskiego...
Wysłane przez: Elbladczyk (---.11.125.240.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 16 stycznia 2023 09:26

Ja mam prawie 40 i nadal sie nie moge nauczyć. Chyba niektórzy nie mają do tego głowy sad smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.