Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Zguba motocyklisty
Wysłane przez: puttyman (---.146.118.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 19 kwietnia 2023 14:57

Czy któryś z elbląskich motocyklistów zgubił ostatnią dość cenną cześć swojego ekwipunku? Jeśli tak proszę opisać co to jest i miejsce prawdopodobnego zagubienia. Przypadkowo jestem w posiadaniu zaginionej rzeczy, a chciałbym ją oddać prawowitemu właścicielowi

Re: Zguba motocyklisty
Wysłane przez: waldisobon (---.47.114.74.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 22 kwietnia 2023 14:14

Wrzuć to na jakiegoś fejsa, tutaj to pies z kulawą nogą nie zagląda...Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.