Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Oddajcie nam Special Mocny!!!
Wysłane przez: Asiek (---.bredband.tele2.se)
Data: 01 sierpnia 2023 09:21

Chce mi się pić!!!

Re: Oddajcie nam Special Mocny!!!
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 01 sierpnia 2023 12:38

Teraz to co najwyżej mogą ci oddać popłuczyny po żywcu z domieszką alkoholu żeby dodać % te szmaciarze z GŻ wykończyli EB, likwidują wszystko co ma jakiś smak a w zamian dostajesz popłuczyny z ich browaru w butelce markowanej "specjal" lub "EB"

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Wysłane przez: BadMan (80.51.64.---)
Data: 18 lutego 2024 17:26

Fakt, to już nie jest ten stary, dobry Specjal, o EB nawet nie wspominając smileys with beer

Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 czerwca 2024 11:38

Jak dla mnie alkohol może nie istnieć. Piję raz do roku jak już naprawdę ktoś mnie zmusi smiling smiley

Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.