Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Wyciszanie wnetrza samochodu.
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.116.199.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 stycznia 2024 18:21

Czy jest jakas firma w Elblagu ktora specjalizuje sie w wyciszaniu wnętrza samochodu. Tzn nie pan Mietek ktory wylozy matami bagaznik i drzwi bo mu sie wydaje ze to wyciszy samochod, ale firma profesjonalna ktora ma doswiadczenie.

Re: Wyciszanie wnetrza samochodu.
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 12 stycznia 2024 21:03

[www.bitmat.pl]
Polecam produkty bitmata ale widzę że w Elblągu nie mają swoich przeszkolonych ludzi, to jest temat do ogarnięcia samemu

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Wyciszanie wnetrza samochodu.
Wysłane przez: majek95 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 lutego 2024 15:12

[autoradex.pl]
Obok Ogrodów

Re: Wyciszanie wnetrza samochodu.
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 marca 2024 10:10

Zdaje się że Bojarski Auto Detailing ma usługę wyciszania wnętrza samochodu smiling smileySzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.