Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Remont mieszkania kogo polecacie?
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 maja 2024 11:21

Chciałem wyremontować pokoje i kuchnię w mieszkaniu - malowanie i wymiana podłóg na panele, znacie jakąś solidną firmę remontową z Elbląga? Szukałem w google ale te opinie powystawiane w wizytówkach firm wydaja się jakieś naciągane jakby ktoś je kupił lub rodzina wystawiła. Najlepsze i prawdziwe opinie to jedynie na forach można znaleźć smiling smiley

Re: Remont mieszkania kogo polecacie?
Wysłane przez: yoe (---.49.105.13.wave.com.pl)
Data: 29 maja 2024 10:39

poszło na priv

Re: Remont mieszkania kogo polecacie?
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 31 maja 2024 13:59

A masz jakieś pojęcie o remontach?
Jeśli tak, to zaproś kilku "fachowców" na wycenę prac. Szybko się zorientujesz, który jest z łapanki a który wie co mówi.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.