Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
A jednak można!<br> Przed paroma dniami narzek
Wysłane przez: Mirek (---)
Data: 30 sierpnia 2000 00:00

A jednak można!<br>
Przed paroma dniami narzekałem na treść wypowiedzi w Hyde Parku, dziś gdy zajrzałem na strony elbląskie byłem przyjemnie <br>
zaskoczony. Nie wiem czy wszyscy wypowiadający się są aktualnymi mieszkańcami Elbląga. Osobiście od ponad 12lat mieszkam<br>
w Dusseldorfie i napewno na wiele spraw patrzę inaczej aniżeli stali mieszkańcy którzy mają Elbląg na dzień powszedni z wszystkimi<br>
codziennymi problemami. Bardzo podoba mi się wypowiedź "Kol@" (684) i tu czekam co będą mieli do powiedzenia Elblążanie.<br>
M. Banach (688) zastanawia się dlaczego pewnego wieczoru spotkał na mieście parę patroli Policyjnych. Myślę, że to najwyższy czas<br>
aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców. Np. w 1995roku po kradzieży samochodu w biały dzień, na dyżurce komisariatu czekalem<br>
ponad 2 godziny aby zostało przyjęte moje zgłoszeni. Do dziś (zapewne nikogo to niezdziwi) nic w sprawie kradieży nie zostało <br>
wyjaśnione. Przy okazji może ktoś przypadkowo wie coś o kradzieży w dniu 7 sierpnia 1995 czarnego samochodu Audi. Ew. wiad. <br>
proszę pod e-mail (migi0226@yahoo.de)<br>
Przepraszam za tak długi wywód.<br>
Pozdrawiam wszystkich Elblążan



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.