Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Na początek uwaga do operatorów strony: przy wysył
Wysłane przez: ToMlsv (Tom K.) (---)
Data: 25 listopada 2000 00:00

Na początek uwaga do operatorów strony: przy wysyłaniu Wam wiadomości są dwie rubryki: na "Wiadomość napisał(a)" i na E-mail. Przy rubryce na E-mail jest napisane ze będzie on widoczny pod<br>
Wiadomością, wiec wpisałem tam mój nik ToMlsv aby to on był widoczny pod wiadomością a nie moje imię z pierwszą literą nazwiska K które wpisałem do rubryki "wiadomość napisał(a)", jakiś początkujący internauta może Wam kiedyś wytoczyć proces za opublikowanie jego danych, które wpisze, będąc nie poinformowanym że ukażą one się na stronie. Do JPan: nie uważam że nie ma przemocy i huligaństwa w naszym mieście, ale fakt że od trzech miesięcy między godz. 20 a 22 codziennie przejeżdżając (czasem przechodząc) prawie pół miasta nie natrafiłem na żaden akt wandalizmu o czymś chyba świadczy. Do yours.com, w świetle w którym przedstawiłeś moją wypowiedź przyznaję Tobie rację, ale mi chodziło o to że dział "Hyde park" można by zastąpić "wyraź swoją opinię o..." albo "poznaj opinię Elblążan o Twoim mieście", oczywiście potrzebne jest krótsze sformułowanie ale nie ja jestem od wymyślenia tego ( a może zrobić konkurs dla internautów), chodzi o to że ja jestem z tych którzy wolą widzieć przy stacji paliwowej napis "myjnia samochodowa" a nie "auto-car wash" co w ogóle jest absurdem bo nie wiem czym się różni w znaczeniu wyraz "auto" od wyrazu "car" chyba że tu chodzi o myjnię automatyczną. Jakikolwiek język obcy zna około 30% Polaków i posługiwanie się wyrazami obcymi jeśli jest odpowiednik w języku polskim, bez dobrej znajomości języka obcego wydaje mi się co najmniej głupie.<br>
Dziękuję FPGmaniac'owi za dobre słowo. Na koniec pytanko do Was: czy nie uważacie że kino Syrena powinno zostać zamknięte? Na seanse chodzi tam średnio po 14 osób, w środku jest co najmniej nieestetycznie co sprawia że przyjemność z oglądania filmu jest nikła a o remoncie ani słuchu. Na niektóre fajne filmy nie chodzę bo grają je w kinie Syrena. Pozdrowienia dla filii I.L.O. łącznie z nauczycielami oczywiście.<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.