Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA*
Data: 2005-02-14 19:58
hmm...nie omieszkam odsluchac..po nabyciu droga kupna..bądź inną drogą :>
Tak się dziwnie składa,ze pierwszej części nie widzialam grinning smiley , a jako,że reklama dźwignią handlu- zamierzałam uświadczyć się nią.
Z moich postanowień- bo nie odkryć- powtórzenie sobie obietnicy o nabyciu soundtracku-a do "K-Pax"
Okruch ostatnio zapuszczał "Ocean's Tvelve"..ale jakos nie udało się..-palec bozy?-żeby najpierw przebrnąc przez część pierwszą? winking smileyThis forum powered by Phorum.