Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA*
Data: 2005-02-15 09:37
:-)
PLATAN..:-) oczywiście,że oglądałam "Wszystko o mojej matce"- mam na dvd.. "Blade Runner"- klasyk już - zapuszczany był w szafie przez mnie wcześniej też ..:-)
UEFA - Adaś..nieststy już nie ma w ofercie mojej kablówki kanału "Ale kino"- a polecam Ci "Kundun-życie Dalajlamy" będzie we środę o 20.00- czy masz możliwość nagrania tego?..
Miłośnik lat'80 :-) wiem,że music jest rewelacyjny w "K-Pax" -zresztą nie tylko music...- zwróciłeś uwagę na grę kolorów? Sama fabuła jest też bardzo interesująca, a film...zrobiony rewelacyjnie..
Wodnik- nasze upodobania filmowe ,tudzież muzyczne są bardzo zbliżone- pozwolę sobie zauważyć..:-) ale to chyba już wcześmej wyjszło?..
Oj...faktycznie , można zatopić się w słuchaniu i rozmawianiu, oglądaniu tudzież..i to nie jedną noc..:-) haha..a ostatnio w jakims teleturnieju padło pytanie, kto gral głowne role w "Blues brothers" part I ..winking smileyThis forum powered by Phorum.