Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA*
Data: 2005-02-23 15:11
smiling smiley
hmm..bo "Żony ze Stepford" nie byly chyab z założenai wysokiej jakosci lotow..zreszta..nie ogladałam..winking smiley
W ramach natchnienia ową muzą - skojarzył mi się film "Inni" -to jeden z nielicznych "horrorów" jakie obejrzałam.
smiling smiley o muzyce z "W imię ojca" juz wspominałam smiling smileyale nie zawadzi wspomnieć, posłuchać i obejrzeć raz kolejny :-)
PLATAN...:-) ten topik w założeniu miał również to, co wspomniałeś w swoim..:-) jakos można je połączyć? :-)
Włączam teraz stareńki Nazareth z " Love hurts " w ramach romansideł , bo to z serialu "Przeminęło z wiatrem"This forum powered by Phorum.