Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA*
Data: 2005-02-23 16:32
Leon....uhmm..:-) świetny Jean gdy naśladuje Johna Wayne'a grinning smiley ..cały film...jest do schrupania przecież..:-)
W ramach smaczków PLATAN wspomniał 9, 5 tygodnia..a co za tym idzie byla parodia tej sceny w którejś z komedii..tylko nie pamiętam , w której - komedie , z których kiedyś nie wiedzialam, w którym miejscu się śmiac..?:| wydawały mi się tak głupie...grinning smiley a potem zajarzyłam,ze tak głupie,że aż śmieszne...
Smaczki....kiedy Frida jest karmiona przez swojego partnera ...mandarynki i pomarańcze..pomarańcze i mandarynki, jak Marek Gruchot śpiewał...This forum powered by Phorum.