Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA*
Data: 2005-07-08 13:42

--------------------------------------------------------------------------------

Blok.pl piątek 08.07.2005 22:00 TV Kultura

Bohaterowie filmu mieszkają w bloku, jakich wiele w Polsce. Jest wśród nich pan Henio, właściciel osiedlowego baru, Arkadiusz Kowalski milionowe dziecko socjalizmu, oraz nastolatka marząca o karierze modelki i wielkiej miłości. Są też znudzeni dresiarze, a także wielu innych, przeciętnych młodych ludzi. Wszystkich łączy uzależnienie od współczesnych wynalazków cywilizacji. W jednym przypadku prowadzi to do miłosnego zawodu, w innym do samotności, w jeszcze innym do życiowego sukcesu. Marek Bukowski, laureat nagrody im. Zbigniewa Cybulskiego, znany jest z ról aktorskich w takich filmach, jak: "Kawalerskie życie na obczyźnie" czy "Pożegnanie z Marią". "Blok.pl to wielowątkowa opowieść o mieszkańcach bloku, żyjących gdzieś w Polsce, o ich marzeniach, o ich walce. To film o kilku najbardziej banalnych, ale też niezwykle ekspresywnych wynalazkach produktach XX wieku, takich jak: dżinsy, lalka Barbie, fast-food, komputer, bungy jumping czy akwizycja, czyli sprzedaż bezpośrednia. Wynalazki są bohaterem, osią opowiadanych historii, ale też pretekstem, by opowiedzieć o zamieszkujących blok-świat postaciach o miłości, samotności, iluzji, przemocy, chorobliwej ambicji" powiedział Marek Bukowski.
reż.Marek Bukowski, wyk.Grzegorz Artman, Sylwia Bojarska (Ewa), Ewa Bukowska (Henryk), January Brunov (Marek), Krzysztof Bień (Roman), Jacek Borkowski, Patryk Fudali
85min Polska 2001

na tym samym kanale - o 19.00 - Hey bez prądu.. o 22.00 - Ścianka !

This forum powered by Phorum.