Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: yoe
Data: 2014-10-09 21:31
Miszkurka2000 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Grzyb nie lubi chloru np. takiego w domestosie.

Dokładnie tak jest. Też miałem w 2 miejscach grzyba i to niemałe "placki", stosowałem kilka różnych środków renomowanych firm które kompletnie nie zadziałały. Po zastosowaniu
[www.bdsklep.pl]
który jest na bazie chloru, grzyb dosłownie w oczach znikał. W jednym z tych miejsc po roku powoli próbował pojawić się ponownie lecz kolejne zastosowanie w/w preparatu rozwiązało problem na kilka lat. Jak na razie nic nie wychodzi smiling smiley Stosuję ten środek również kabinie prysznicowej w różnych zakamarkach, pomaga rewelacyjnie. Produkt ten miesiąc temu był w chemii na Kosynierów Gdyńskich, koszt ok. 20 PLN.
Zacznij rozwiązywać problem od tego preparatu, wszystkie inne propozycje przedmówców pewnie mają też sens lacz są droższe. Zacznij od najtańszego ale bardzo skutecznego. Daj znać jaki efekt.
Dodam jeszcze - jeśli się zdecydujesz na zakup SAVO to kup ten który widzisz w linku, jest ich kilka za które nie ręczę ponieważ opierałem się tylko na tym w/w.This forum powered by Phorum.