Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Astronomia ponownie
Wysłane przez: zdzis
Data: 2016-01-14 15:01
N.A.S.A wysle (2018-20 rok) potezny teleskop w przestrzen przydatny do odkrywania ciemnej materii
(w skrocie poprzez monitorowanie akustycznych oscylacji borionow, wykrywanie najmniejszych soczewek grawitacyjnych i obserwacje odległych supernowych - więcej space.com ) .
Tak ogolnie bez wnikania w niuanse będzie można się z nim komunikować i za jego posrednictwem odbierać wszelkie sygnaly do rzeczowych opracowan .
Jak zwykle przy okazji takich badan wynajdywane sa rozmaitości po odkrycia nowych lekarstw,
niekiedy przypadkowo , ale bardzo pomocne na ziemii.
Ostatnio naukowcy dowiedli , ze większość schorzeń to chwilowe uszkodzenie mózgowe.
Po prostu nasz układ nerwowy zawiaduje wewnętrznymi organami , a kiedy jest przesilony naprzyklad nagromadzenia w sobie być moze nienawistek nastepuje tymczasowa usterka jakiegos jego kontrolujacego obszaru .
Wtedy naprzyklad sledziona może ulec awarii .
Pozytywny stresik czasem może pobudzac bodźce w sferze psychicznej dla uodpornienia całego ciala na takie anomalie .
Najlepsze jest dla ,,higieny,, czasem odciazyc nawal mysleniowy zwykla rekreacja .
Kwestia relaksacyjna to może być indywidualna forma dla każdego cos innego .
Postep naszej cywilizacji w okielznaniu fizycznej natury jest ogromny i w każdej chwili ktoś może wpaść na to co potrzebne ciepiacymThis forum powered by Phorum.