Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: smiling smiley
Wysłane przez: daxx
Data: 2016-01-28 13:17
Każdy ma swoją cenę.

Ja na miejscu Lisa też bym stał w pierwszym rzędzie i kwiczał, tzn. krzyczał.

Cytat:
Za jeden program Telewizja Polska płaciła firmie Tomasza Lisa 92.462,58 złotych brutto, z czego sam prowadzący otrzymuje 20.000 złotych - zapewnia "Super Express".

źródło: [www.telemagazyn.pl]

8 lat program prowadził i się skończyło.

Niedługo będzie akcja w Wyborczej kup 2 egzemplarze, bo nie wyrabiamy.

Cytat:
W latach 2008-2013 najwięcej pieniędzy od ministerstw otrzymały dziennik Gazeta Wyborcza, tygodniki Polityka i Newsweek, a wśród stacji telewizyjnych TVP oraz TVN. Tak wynika z raportu przygotowanego przez Parlamentarny Zespół ds. Obrony Wolności Słowa.

Raport pokazuje, ile rządowych pieniędzy otrzymały poszczególne media w latach 2008–2013. Wśród dzienników pierwsze miejsce zajmuje Gazeta Wyborcza, która na „ogłoszenia i komunikaty” wszystkich resortów zamieszczanych na swoich łamach dostała 6,88 mln złotych. Następne w tej kategorii są: Rzeczpospolita (4,38 mln), Dziennik Gazeta Prawna (1,1 mln), Super Express (257 tys.), Puls Biznesu (55 tys.), Polska The Times (53 tys.), Financial Times (46 tys.) oraz Fakt (40 tys.).

Dane wśród tygodników również nie dziwią. Najwięcej rządowych pieniędzy otrzymała Polityka (603 tys.).
Następne są: Newsweek (562 tys.), Wprost (106 tys.) oraz Tygodnik Powszechny (10 tys.).

źródło: [telewizjarepublika.pl]



This forum powered by Phorum.