Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: jaki tv za około 3tys
Wysłane przez: Mariuszsz
Data: 2017-03-13 15:50
PLATAN Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> obraz jakiś taki cukierkowy
> tv nie ma naturalnych kolorów
Niestety tak juz jest, jak pierwszy raz widziałem LCD to mnie odrzuciło, może jeszcze pobawić się ustawieniami albo dać do kalibracji, to w jakims stopniu może pomóc.

Dobra wiadomość że oczy przyzwyczaja sie do tego i za jakiś czas nie będziesz widział "cukierkowych" kolorów.This forum powered by Phorum.