Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Jeżeli lubisz piwo...
Wysłane przez: BeerAmateur
Data: 2017-06-29 18:23
Piwo Too Young To Be Herod 2016 z Browaru Artezan typu Stout z dodatkiem (Skórki pomarańczy, Ziarna kakaowca, Płatków owsianych)
18,5 BLG 8% ALK.
Piwo zakupione w sklepie "Wódki i Wina" na ul. Studziennej 21-22B
[www.facebook.com]


Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś degustacja piwa z serii "kiedyś je kupiłem, ale o nim zapomniałem" smiling smiley. W sumie piwo jest już trochę po terminie, ale mam nadzieje, że nic złego się z nim nie stało. Szkoda by go było. Według wielu opinii jest to zacny trunek. Przed wami Too Young To Be Herod 2016 z Browaru Artezan. Do dzieła. Z butelki wydobywa się mega przyjemny, czekoladowy, pralinowy, marcepanowy i chlebowy aromat. Na dalszym planie pojawiają się nuty pomarańczy i kawy. Po przelaniu do szkła tworzy skromną warstwę piany koloru beżowego. Po dosłownie kilku chwilach redukuje się ona do
cienkiego pierścienia. Trunek barwy ciemno-brunatnej. W smaku gładkie, aksamitne i treściwe. Na pierwsze miejsce wychodzi likier kakaowo-marcepanowy. Dalej mamy pomarańcze, mleczną czekoladę i subtelne nuty wanilli. Całości dopełnia palono-czekoladowa goryczka. Dobrze ukryty alkohol. Wysycenie ok. Dobra pijalność. Podsumowując. Dawno nie piłem tak aromatycznego i złożonego w smaku piwa. Brawa dla Panów z Artezana. Polecam. Wasze zdrowie. Pozdrawiam.


http://i.imgur.com/9RqMtJb.jpg
"Życie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo"This forum powered by Phorum.