Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Jeżeli lubisz piwo...
Wysłane przez: BeerAmateur
Data: 2017-08-21 16:26
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Kolejny festiwal piwa mam już za sobą. Powiem jedno. Było super. Pogoda płatała figle, ale atmosfera na imprezie nadrabiała wszystko. Oto mała fotorelacja.


http://i.imgur.com/wjD6OhE.jpg

http://i.imgur.com/WVdU3A1.jpg

http://i.imgur.com/LPkI95j.jpg

http://i.imgur.com/JLRQxlz.jpg

http://i.imgur.com/VrCOunU.jpg

http://i.imgur.com/5VNwg7l.jpg

http://i.imgur.com/xlqqD2G.jpg

http://i.imgur.com/26wTK1Y.jpg

http://i.imgur.com/aYm3vaJ.jpg


Nie zapomniano też o kolekcjonerach. Równoległe odbywała się giełda birofilistyczna i wystawa etykiet z całego świata Adama Dąbka z Leżajska. Czyli dla każdego coś dobrego.

http://i.imgur.com/ZPImp1C.jpg
"Życie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo"This forum powered by Phorum.