Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: rusikus
Data: 2017-11-19 01:23
Vectra nie chce sie zgodzic na wypowiedzenie umowy bez konsekwencji (naliczenie dodadkowej kasy) pomimo ze nie mieszkam w lokalu gdzie swiadczona jest usługa i nikt z niej nie korzysta. Mieszkam obecnie w takim miejscu gdzie sygnał Vectra nie dociera i nie mam mozliwosci przeniesienia usługi.
Kiedys słyszalem ze jak sie zmienia miejsce zamieszkania a w nowym lokalu nie ma mozliwosci podlaczenia umowy to mozna bylo wypowiedziec umowe bez konsekwencji, czy cos sie zmienilo czy po prostu mnie strasza dodatkowymi kosztami?This forum powered by Phorum.