Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: fervesa
Data: 2017-11-19 18:54
Ze strony Vectry:

Co można zrobić z posiadanymi usługami w przypadku zmiany miejsca zamieszkania?

Jeśli pod nowym adresem są możliwości techniczne do świadczenia usług przez firmę Vectra, istnieje możliwość przeniesienia usług na dotychczasowych warunkach na nowy adres. W celu dokonania formalności należy zgłosić się do lokalnego Biura Obsługi Klienta obsługującego dotychczasowe miejsce świadczenia usług.

Jeśli nie ma możliwości świadczenia usług pod nowym adresem, istnieje możliwość dokonania cesji na nowego Abonenta. W tym celu należy się zgłosić do lokalnego Biura Obsługi Klienta wraz z osobą, która chciałaby skorzystać z usług pod dotychczasowym adresem. Jeśli nie jest możliwa żadna z wymienionych możliwości pozostaje jedynie rezygnacja z Umowy. Jednakże jeśli Umowa świadczona jest na warunkach promocyjnych może się to wiązać z naliczeniem opłat za zerwanie warunków Umowy.This forum powered by Phorum.