Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Canal + i Polsat na 1 kablu i 1 TV?
Wysłane przez: MikeMechanix
Data: 2018-06-28 16:37
Niestety jestem zielony w tym temacie.
Pytanko, czy jest możliwość podłączenia 2 dekoderów pod 1 kabel antenowy bez straty na jakości sygnału?

Podłączane osobno działają, ale wkurza mnie przepinanie co chwile kabla antenowego i nie mam możliwości ciągnąć już kolejnego kabla od anteny.

Gdzieś czytałem, że jest możliwość podłączenia dekoderów pod rozdzielacz sygnału (przełącznik), ale jeden z dekoderów musi być w tym czasie wyłączony, jak działa drugi.

Myślałem o czyms takim, jak ponizej, czy się nada?

https://centrumelektroniki.pl/img/p/2568.jpg?type=thickbox_defaultJest jakis fachowiec w tych sprawach tutaj?This forum powered by Phorum.