Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Cena sojuszu z USA
Wysłane przez: Eld
Data: 2018-06-30 08:26
Lepiej późno niż wcale. Dzięki tej idiotycznej ustawie "polish death camps" pojawiało się dużo częściej niż wcześniej. Kolejki do lekarzy specjalistów co roku są dłuższe, no ale podstawa to machać szabelką i grozić całemu światu. Że leki po przeszczepach podrożały o kilkaset procent? Drobiazg, ważniejsze są ustawy pisane na kolanie i bez głowy, bo i tak żadne państwo nie wydaloby swojego obywatela polskiemu wymiarowi sprawiedliwości za określenie "polish death camps".
A na koniec wyszlo, że mieliśmy "dobrą" ustawę ale izraelski premier nam ją zmienił. Wstawanie z kolan w praktyce grinning smileyThis forum powered by Phorum.