Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Cena sojuszu z USA
Wysłane przez: HansHans
Data: 2018-06-30 23:31
Tak, to faktycznie jakaś erupcja wulkanu hipokryzji. Ogłaszają sukcesem zniesienie SWOJEJ świeżo wprowadzonej ustawy, którą... ogłaszali sukcesem. Bareja wiecznie żywy.
Moim zdaniem cały ustrój państwa jest do remontu generalnego. To obywatele powinni decydować w referendach o ważnych sprawach a nie jakaś garstka warchołów robiąca w gacie przed facetami w pejsach.

Szczerze? Kto wie czy tak naprawdę już żydów nie spłacają.... oczywiście po cichu, w tajemnicy przed narodem.This forum powered by Phorum.