Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Przepisywanie maszynopisu
Wysłane przez: JASNOŚĆ
Data: 2019-02-20 15:49
valetudo_el Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chłopie zeskanuj to , ściągnij adobe fine reader i
> zrob ocr, kilkadziesiąt minut i po sprawie

W moim przypadku to kup komputer lub laptopa z systemem operacyjnym windows, zakup oprogramowanie, zainstaluj, kup skaner, zainstaluj potem zrób orc kilkadzieisąt minut i po kłopocie
Może wyda ci się to dziwne ale nie wszyscy używają windy a instalowanie 2 systemów uważam za zupełnie niepotrzebnie skoro mój linux radzi sobie a musiał bym przepisywać takie papiery na setki ton żeby opłacało mi się inwestować w sprzęt.This forum powered by Phorum.