Niedziela 21-04-2019, imieniny Anzelma, Feliksa
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Mam dosyć tego internetu z Vectry
Wysłane przez: daxx
Data: 2019-03-02 19:21
valetudo_el Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> To jest chyba jakis żart, mam internet 100 Mbit a
> prędkość z dzisiaj wynosi:

podkreślę: DZISIAJ

problemy XXI wieku - jeden dzień bez internetu, a w zasadzie jeden dzień wolny internet...

Kolejność jest taka: zgłaszasz u dostawcy i czekasz na rozwiązanie sytuacji a nie żale na forum.

Jak masz pracę, w której potrzebujesz szybkiego internetu bez przerwy to bierzesz od dwóch dostawców, czy korzystasz z zapasowego mobilnego LTE.

Naprawdę, terrorysta XXI wieku krzyknie "Allahu Akbar" i ... wyłączy router. (nie moje, pożyczone od A. Gizy)This forum powered by Phorum.