Poniedziałek 24-06-2019, imieniny Jana, Danuty
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Powiem Wam tak i zapytam:
Wysłane przez: Zbanowany
Data: 2019-04-25 22:37
jak bylem w zeszlym roku na przegladzie to tez Bada nie bylo.... mialem 4 zarowki przepalone grinning smiley. Obie posotojowki i 2 tabllicy rejestracyjnej grinning smiley.
Jak ja sie nameczylem zeby postojowki wymienic... jaki durny japonczyk wymyslil ze trzeba odgiac nadkola zeby zmienic zarówke.
BTW jeszcze nie widzialem zeby zaparkowany samochod mial wlaczone postojowki grinning smiley.This forum powered by Phorum.