Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Jeżeli lubisz piwo...
Wysłane przez: MikeMechanix
Data: 2019-05-12 19:27
Let's Cook - Gose z browaru Deer Bear

styl: Gose

ekstrakt: 12°
alkohol: 4,6 % obj.
Skład: woda, słód pilzneński, pszeniczny, drożdże, chmiele: Columbus, dodatki: morele, płatki owsiane, sól, skórka i sok z limonki

Receptura: Grzegorz Durtan

Bomba aromatyczno-smakowa. Lekko słodki posmak moreli, dość mocno kwaskowe i słone. Goryczki niema. Mocno owocowe ale równie mocno "nagazowane".


http://deerbear.pl/wp-content/uploads/2016/02/gose1.pngThis forum powered by Phorum.