Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Jeżeli lubisz piwo...
Wysłane przez: BeerAmateur
Data: 2019-05-25 11:54
Piwo Le Grodzisz Sauvage - Dziki Grodzisz z Browaru Pinta & Oud Beersel typu Smoked Biere de Coupage (Blend lambika i Grodzisza Red Wine BA)
3,9% ALK. 9,5 BLG


Cześć. Wczoraj w moje ręce wpadło nowe piwo z Browaru Pinta & Oud Beersel. Mowa tu o Grodzisz Sauvage (Dziki Grodzisz) leżakowany w beczkach po czerwonym, francuskim winie. Brzmi ciekawie, a przede wszystkim smakowicie. Do dzieła. Z butelki wydobywa się... ouh la la. Jest dziko, owocowo, winnie, wędzono (oscypek), kwaskowato i odrobinę octowo. Mniam. Po przelaniu do szkła tworzy średnio-obfitą warstwę piany, która po kilku chwilach redukuję się do postrzępionych skrawków. Piwo barwy złocisto-bursztynowej. Zamglone i opalizujące. W smaku wytrawne, kwaśne, dzikie, winne, taninowe i wędzone. Na finiszu także delikatnie octowe. Całość odpowiednio wysycona. Podsumowując. Co tu dużo pisać. Jest Sztos. Barwo Pinta & Oud Beersel. Wasze zdrowie.


https://i.imgur.com/JFIJO15.jpg
"Kiepskie piwo?... Nie"This forum powered by Phorum.