Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Jeżeli lubisz piwo...
Wysłane przez: MikeMechanix
Data: 2019-06-13 21:06
Mintaka Rigel

Styl: American Wheat

Ekstrakt: 14% wag.
Alkohol: 5,6% obj.
Goryczka: 2/10 IBU

Skład: woda; słody jęczmienne, pszeniczny, pale ale, karmelowy 30; chmiele: Tomahawk, Ekuanot, Mosaic; dodatki: grejpfrut, kafir; drożdże górnej fermentacji

W aromacie od razu uderza lekko cytrusowy akcent, zaraz pozniej białe owoce od chmieli i jakby troche naftowy zapach, troche miodowy. W smaku bardzo delikatna goryczka, smukłe. Posmak cytrusowy i mocny akcent grapefruita. Lekko słodkie ale bardzo rześkie z niska goryczką. Po schłodzeniu, nadaje się w sam raz na obecną upalną pogode.


https://piwnezwiedzanie.pl/wp-content/uploads/2019/05/Mintaka-Rigel-1.jpgThis forum powered by Phorum.