Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Panie Admin...
Wysłane przez: nemesis
Data: 2022-10-18 19:04
admin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nemesis Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > - może czasami trzeba przestać reanimować trupa
> i
> > stworzyć coś na nowo.
>
> ???
>
> >
> > - adbloka nie mam zamiaru wyłączać ani na tej
> ani
> > na innych stornach, i jedyne co mnie interesuje
> na
> > tym portalu to czasami czytanie komentarzy aby
> się
> > pośmiać.
>
> Jak nie będzie artykułów, to nie będzie komentarzy
> i nie będzie się z czego pośmiać. Rozrywka
> kosztuje. Proste, nieprawdaż? smiling smiley
>
> > - poza upierdliwymi reklamami które wyskakują
> co
> > chwilę, to chyba są też inne źródła
> finansowania?
> >
>
> Np. jakie? Może od 22 lat tkwię w nieświadomości,
> czekam na oświecenie smiling smiley

Trup to ten portal, jedna wielka stagnacja, ciągniemy jakoś to będzie. (wszystkie Elbląskie seriwsy tak mają, zero pomysłu). Jak dla mnie to całe to miasto jest takie...
Nie tu to pośmieje się gdzie indziej.
W sensie finansowania chodzi mi o opłaty za uiszczanie ogłoszeń płatnych, reklam w postaci artykułów. Rozumiem że bez ty w*****iających wyskakujących okienek, lub jak u przedmówców banerów z Paniami z plamą na twarzy się nie obejdzie?

Jak już wspomniałem wcześniej to jest moja opinia i masz Pan prawo się z nią nie zgadzać. Myślę że tak czy inaczej wątek ten trzeba zakończyć bo jakie zdania mamy każdy widzi. Powodzenia.This forum powered by Phorum.