Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Panie Admin...
Wysłane przez: admin
Data: 2022-10-19 02:58
Tak, masz rację - reklama banerowa to zbyt duży udział w budżecie wydawnictwa, żeby można było z niej zrezygnować. Nie znam zresztą żadnego dużego serwisu, który by to zrobił. Ciągle więc czekam na inne Twoje pomysły.
W kwestii formalnej - w*****iających wyskakujących okienek nie ma już na portElu od wielu lat, a pani reklamująca mydło w płynie, to jak pisałem wcześniej, był wypadek przy pracy Google Adsense.
Przykro mi, że nie podobają Ci się nasze artykuły, których nie czytasz, ale skoro tu zaglądasz, to może nie jest z nami tak źle smiling smileyThis forum powered by Phorum.