Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: PPK
Wysłane przez: Zbanowany
Data: 2023-01-08 00:52
HansHans Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Eksperci mówią zgodnie... Człowiek powinien
> odkładać oszczedności na emeryturę np. IKE
> (Indywidualne Konto Emerytalne) i tam wpłacać
> dodatkowe pieniądze na emeryturę. Dzisiejsi
> emeryci to krezusi w porównaniu z tym co będzie
> miał podstawowej emerytury dzisiejszy 20-30 latek.
> Niestety tak robi tylko około 5% Polaków bo to
> jest dobrowolne i nikt do tego nie zmusza. Radzę
> założyć sobie IKE bo inaczej na starość będzie
> wielki płacz.

Odkladanie na emeryture to nie tylko oficjalnie zorganizowane przez rzad systemuy typu IKZE czy IKE. Ostatnio najlepsza inwestycja były nieruchomosci. IKE dostalo ostatnio mocno po d.... bo gielda szorowala po dnie.
P.S. IM mniej zorganizowana metoda inwestowania tym bezpieczniej dla pieniedzy grinning smiley.This forum powered by Phorum.