Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: yoe
Data: 2023-03-03 15:57
Cytuję klasyka " ...nie idź tą drogą...", czasem się to sprawdza.
Ta myjnia istnie już wiele, wiele lat, nie każdy ma fejsa, nie każdy ma na to czas, nie każdy chce też budować swoje imperium biznesowe.
A nie przyszło Ci do głowy, że może nie potrzebują zasięgów, aby dobrze i z zadowoleniem, sukcesem wykonywać swoją pracę ?

Pytałeś o dobrą myjnię, nie pytałeś czy zasięgowo dobrą czy jakościowo dobrą...This forum powered by Phorum.