Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Zgłoś do moderacji
Czy na pewno chcesz zgłosić do moderacji ten wpis?

Re: Moniuszki 21
Wysłane przez: SirWoytek
Data: 2024-04-16 14:22
Dzieki portalowi mapowemu naszemu elblaskiemu mozemy troche przesledzic historycznie uzywanie tego terenu.
Najstarsza ortofotomapa jest z 1998 roku i widac zdaje sie npelniony basen z niebieskim dnem, teren kortu jest zbyt jasny zeby mozna stwierdzic co tam jest ale widac ogrodzenie.
2005: baasen nieuzywany (przynajmniej nie widac swiezej niebieskiej wody a raczej bagienko zielonkawe, teren kortu pokryty asfaltem nie widac siatki)
2012: remont dachu, kort juz wykonany w nowoczesnej technologii winking smiley
2013: bez widocznych zmian
2014: bz
2018 i 2019: bz
2022: bz

Jakby ktos szukal jak to znalezc to portal dostepny tutaj: [portalmapowy.elblag.eu]

Po lewej na warstwach można włączyć ortofotomapy czyli zdjecia elbląga z góry smiling smileyThis forum powered by Phorum.