Miejsce pracy:okolice Trójmiasta (Rybina, gmina Stegna)Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Główna Księgowa/Główny Księgowy
zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za księgi finansowe, procesy i procedury księgowe;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych (Bilans, RZiS) według określonych standardów rachunkowości (pełna rachunkowość);
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości;
  • sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów finansowo- księgowych;
  • księgowanie faktur i dekretacja dokumentów;
  • przeprowadzanie okresowej kontroli kont;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych (amortyzacja, umorzenie);
  • realizacja i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;
  • obsługa systemów bankowych, w tym m. in. przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
  • rozliczanie projektów unijnych oraz dotacji i dofinansowań zewnętrznych;
  • prowadzenie dokumentacji płacowej (obsługa płacowa pracowników i zleceniobiorców; naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzenie list płac; zgłaszanie i wyrejestrowywanie Pracowników do/z ZUS; przygotowywanie i wysyłka deklaracji podatkowych Pracowników; współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, komornicy i inne); sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach);
  • prowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz księgowym;

wymagania:

  • minimum 3-latnie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego;
  • wykształcenie wyższe, kierunek: ekonomia, księgowość i finanse;
  • znajomość pakietu MS Office oraz praktyczna umiejętność obsługi programów księgowych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność, samodzielność i operatywność w działaniu;
  • umiejętność kierowania zespołem personalnym
  • prawo jazdy kat. B

oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia;
  • pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;
  • profesjonalne narzędzia pracy;
  • raportowanie i współpraca bezpośrednio z Zarządem;

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Księgowość

Adres:

Pakiet Sp. z o.o. Sp.K. 82-103 Stegna Rybina 43

Kom.:

53X XXX XXX (pokaż)

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4poszukuje pomocników i operatorów maszyn

D. R.E. Sp. z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4

poszukuje pomocników i operatorów maszyn stolarskich.

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje kelnera / kelnerkę Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej,

Kawiarnia Wyspa Skarbów poszukuje kelnera / kelnerkę

Oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej, komunikatywności, a co za tym idzie pozytywnego kontaktu z gośćmi.

Umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnej energii, a także biegłej znajomości języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy elastyczny grafik, umowę zlecenie i miłą atmosferę w pracy.

PIO-TURS Kompleksowe remonty mieszkańglazuraterakotaszpachlowaniemalowanieregipsyelektrykatynki ozdobneitp

PIO-TURS Kompleksowe remonty mieszkań

  • glazura
  • terakota
  • szpachlowanie
  • malowanie
  • regipsy
  • elektryka
  • tynki ozdobne
  • itp

SPrzedam ogródek działkowy Elbląg Zawada

****OFERTA PRYWATNA**** Mieszkanie na elblaskiej starówce -WIDOK NA GALERIĘ EL -WIDOK NA KANAŁ -BALKON -WINDA W BLOKU

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

HOME CONCEPT Sp. z o. o.Międzynarodowy producent mebli z Elbląga, zatrudni na stanowisko:  Księgowa
HOME CONCEPT Sp. z o. o. Międzynarodowy producent mebli z Elbląga, zatrudni na stanowisko: Księgowa WYMAGANIA: Znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o rachunkowości; Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia itp. ); Bardzo dobra...
HOME CONCEPT Sp. z o. o.Międzynarodowy producent mebli z Elbląga, zatrudni na stanowisko:  Główna Księgowa
HOME CONCEPT Sp. z o. o. Międzynarodowy producent mebli z Elbląga, zatrudni na stanowisko: Główna Księgowa WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki finanse/rachunkowość. Minimum 5 lat doświadczenia pracy w księgowości. Znajomość...