UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Elblążanie na Instagramie

Zobacz jak tu pisać

W dziale "Teraz ja" oczekujemy na teksty, fotoreportaże i krótkie filmy wideo (także z komórki). Muszą one spełniać kilka podstawowych warunków - powinny dotyczyć regionu elbląskiego, wcześniej nie mogły być publikowane w innym lokalnym medium i osoba, która je przysłała, posiada do nich prawa autorskie. Nadesłane materiały muszą zostać zatwierdzone do publikacji przez redakcję portEl.pl. Każdy z autorów może opublikować nie więcej niż jeden materiał dziennie.
Autorów publikacji w dziale "Teraz ja" chcemy uhonorować poprzez prowadzenie rankingu ocen i oglądalności, który będzie zamieszczany pod każdym materiałem redakcyjnym w tym dziale.
Poza tym autor najwyżej punktowanego w danym tygodniu tekstu, fotoreportażu czy filmu wideo otrzyma nagrodę w wysokości 111,11 złotych. Na punktację składa się ocena Czytelników oraz liczba odsłon i komentarzy. Decyduje liczba punktów o godzinie 24:00 w następną niedzielę po tygodniu, w którym opublikowany został nadesłany materiał. Nagroda przyznawana jest wyłącznie wtedy, gdy dochodzi do rywalizacji przynajmniej między dwoma różnymi autorami. Z kolei autor największej ilości materiałów opublikowanych w poprzednim miesiącu, ale nie mniejszej niż trzy, może liczyć na uhonorowanie kwotą 222,22 złotych. Honoraria wypłacamy nie później niż 60 dni po ich przyznaniu. Nazwisko lub nick autora tygodnia i miesiąca będzie publikowane u dołu rankingu.
Zapraszamy do współpracy! Prosimy o przesyłanie materiałów redakcyjnych na adres redakcja@portel.pl.
 • 2018-09-10 Oszukiwanie wizualizacją

  Elbląg. Oszukiwanie wizualizacją

  Budowa wiaduktu na Zatorze ma się już ku końcowi. Już teraz można pokusić się o pierwsze spostrzeżenia co do ewentualnych korzyści dla rowerzystów.

 • 2018-07-13 Wieża widokowa to jest to!

  Elbląg. Wieża widokowa to jest to!

  W ostatnich tygodniach na łamach jednego z elbląskich portali internetowych ukazały się informacje o pomyśle elblążanina Krzysztofa Jaworskiego, aby na Górze Chrobrego wybudować wieżę widokową. Pomysłowi temu przyklaskują politycy z naszego podwórka. Tylko przyklaskują.

 • 2018-06-15 Walka o śmieci

  Elbląg. Walka o śmieci

  Od lat w Polsce tęgie głowy kombinują, jak tu doprowadzić utylizację śmieci i odpadów na jakiś odpowiedni poziom. I nic!

 • 2018-05-11 Gdy polityka odbiera rozum

  Elbląg. Gdy polityka odbiera rozum

  W takiej sytuacji oraz przy nieudolności władzy w Polsce dochodziło zawsze do utraty niepodległości. Zawsze wtedy nie potrafiliśmy żyć dobrze z sąsiadami.

 • 2018-04-25 Jazda po „elbląsku”

  Elbląg. Jazda po „elbląsku”

  Jestem kierowcą z dwunastoletnim stażem. Na co dzień przemieszczam się autem po Elblągu. Tym artykułem chciałem zwrócić uwagę na irytujące zachowania zarówno pieszych jak i kierowców, a także poprawić poziom komunikacji w Elblągu.

 • 2018-04-20 Będą pieniądze, ale nie na czerwony szlak w Bażantarni

  Elbląg. Będą pieniądze, ale nie na czerwony szlak w Bażantarni

  Z mediów elbląskich dowiadujemy się, że wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, przekaże pieniądze na zadania związane z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. Kwotę 1 miliona 635 tys. zł otrzyma Elbląg. Co może zdziwić wielu mieszkańców naszego miasta? Z tej puli nic nie zostanie przekazane na naprawę zniszczonego jesienną powodzią, czerwonego szlaku w Bażantarni. Większość środków trafi na remont szkół i przedszkoli.

 • 2018-02-26 Zdołowany Elbląg

  Elbląg. Zdołowany Elbląg

  Miasto, które zgodnie z geografią, ekonomią i polityką z uwagi na swoje położenie powinno kwitnąć, w mojej ocenie jest w stagnacji. Na początku dzięki zdesperowanym elbląskim inwestorom odbudowano część starówki, którą dzisiaj określam jako najpiękniejszą i najnowszą w Europie. Zabrakło niestety kropki nad „i” i nie zabudowano kamieniczkami uliczki przy rzece Elbląg. Starówka od strony brzegu wygląda jak „bezzębna staruszka” ze szpetnym Bulwarem Zygmunta Augusta.

Google

Sondaż portElu

To kupisz w pasażu portElu

Plecaki i tornistry
Szkolna Wyprawka
Powrót Do Szkoły
Plecaki i tornistry
Reklama