Czwartek 20-02-2020, imieniny Leona, Ludomira

Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Id do strony: <--<<...23456789101112...>>-->
Bieca strona: 7 z 16
Re: Kocham kino....
Wysane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 08 marzec 2005 19:53

sweet dreams.......

rozwaam ten sam dylemat..i spa..czy nie i spa....- oto jest pytanie....

Tako rzecze Zaratustra

Wysane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 marzec 2005 19:57

jak juz rozwazasz.... to idzgrinning smiley co sie ebdziesz meczycgrinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Data: 08 marzec 2005 19:59

tongue sticking out smiley w wanie ,e zostane ..grinning smiley

i dopatrzyam si , e bdzie w piatek " W imi ojca " w tv...

Tako rzecze Zaratustra

Data: 08 marzec 2005 20:03

fajny film.....
a wlasnie.. jest taki suuuperowy film. .ogladalem go w norwegii i nie pamietam tytulu.. z Peterem Fonda... jak przyjezdza do usa brytyjczyk, bo corka popelknila samobojstwo, a on sie dopatruje ze t omorderstwo bylo.. taki niski angol o bielutkich wlosach gra.. kurde no....
aha.. i jeszcze taki byl film z Jackiem Nicholsonem.. norweksi tytul to Mistanken.. gral policjanta ktory odszedl na emeryture, sciga pedofila morderce i sam wariuje...

Data: 08 marzec 2005 20:40

hahasmiling smileykojarze ten film z Nicholsonem...przypomne sobie tytu..byl nominowany do Oskara za t role...
Nicholson jest w ogole..cool ..grinning smiley

Tako rzecze Zaratustra

Wysane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marzec 2005 10:21

Moi drodzy na topiku szafowym mnie olnia koleanka Inga przypominajc fenomenalny film "Ostatni dzwonek"!!!! Nie wiecie skd ja mio go wzi?????????? Bo i piosenki jakby rewelacyjnesmiling smiley

Data: 09 marzec 2005 10:29

nic mnie to nie mowi.. hmm. .prosze o szczegoly.. hmm...

Data: 09 marzec 2005 10:37

Film doc juz nie wiem czy to dobre okrelenie, ale wiekowy, o maturalnej zbuntowanej klasie w prowincjonalnej , przepenionej ukadami szkole. Przychodzi do nich nowy ucze,ktry budzi w nich chec walki o swoje w ich przypadku o teatr, chcieli zrobic przedstawienie, ale dyrekcja nie chciaa si zgodzi. I cae ich perypetie cznie z wtkiem miosnym - ucze- nauczycielka, oraz innymi dramatami zyciowymi. Ogldaam bardzo , bardzo dawno, ale tyle pamitam . Naprawd wietna muzyka.Polecam

Data: 09 marzec 2005 13:57

Film Magdaleny azarkiewicz "Ostatni dzwonek " z muzyk Z.Preisnera - najprawdopodobniej nie ukazaa si scieka dwikowa ...Kilka kawalkw z filmu mona znale na pycie?(ja posiadam kaset ..wtedy pyt CD nie byo jeszcze) Jacka Wjcickiego - Live Character .
Na przykad - 1. wiatelko w tuunelu albo dekret o stanie wojennym
2. A my nie chcemy
3.Modlitwa o wschodzie soca
4.Miejscie nadziej ( zapodawana ju jaki czas temu przeze mnie w szafie..zreszt wtedy pytalam sie,czy kto pamita jeszcze film)
Film mona nabyc droga kupna - w wersji dvd - chociaby na onecie :-)

Tako rzecze Zaratustra

Wysane przez: Sabotage (80.48.86.---)
Data: 09 marzec 2005 14:00

Czasem slonce, czasem deszcz hmm musical jako taki grinning smiley z watkiem milosnym, duzo spiewow tancow czasami az za duzo film trwal 3 i pol godziny ale nie zaluje smiling smiley no i mialem beke z kolka pedagogicznego co za mna plakalo smiling smiley ogolnie film fajny smiling smiley mozna obejrzec smiling smiley tylko cena moze odstraszac za 2 czesci no i graja tylko do 10 marca ale ladnie zrobiony, jak ktos sie jesio zalapie to polecam

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/Album_or_Single_Covers/161020004756.jpg

Data: 09 marzec 2005 14:01

jezeli juz filmowo, to Ty dla mnie jestes jak ta z ruchu oporu w Allo Allo , suchamy uwanie, bo nie dziesz dwa razy powtarzaasmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley pozytywnie , oczywici, bo Ty raczek i mozesz do siebie wzi , nic z tych rzeczysmiling smiley

Data: 09 marzec 2005 14:07

Zaratustra to byo do Ciebie, ale podejrzewam ,e nic nie zrozumiaa , bo ja tez przeczytaam i nie zrozumiaamsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Data: 09 marzec 2005 14:13

zakrcila dzisiaj jeszcze bardziej ni ja..:-) a taki mam dzisiaj nastrj..suchajcie uwanie, bo nie bd powtarzala..grinning smiley
I zrozumialam..grinning smiley hahahagrinning smiley surprise grinning smiley
uwana jeste..w tym momencie, skoro kojarzysz,em rak..:-) plus dla Cie...rekompensujcy tamten minus..( nawet dwatongue sticking out smileywinking smiley , bo drugi minus za nieuwage w zwizkuz szafa i dzwonkiem lastnim..:-)
Sabotage...jak juz nie bd wiedziala co zrobi z pienidzmi..wybior sie na rzeczony musical...- tardycyjnie wybieram z musicali, Hair..i Fiddler on the roof...:-)

Tako rzecze Zaratustra

Data: 09 marzec 2005 14:15

ach ten zakrcony wiatsmiling smiley jak mam odkupic tego minusa, zaznaczam ,ze nie lubie zmywasmiling smiley a "Czasem soce , czasem deszcz" syszaam ,ze lekki atwy i przyjemnysmiling smiley

Data: 09 marzec 2005 14:19

o, to podobnie jak ja..tez nie za bardzo lubi zmywac..:/ chociaz ostatnio jakby si zmienilo...grinning smiley ...fajnie si myli o rznych rnistych sprawach..zmywajc...Ju ja wymyl pokut..grinning smiley smiling smiley
Widziaam reklamowki Czasem sloce czasem deszcz..i naprawd- skojarzyo mi si z super kiczem hinduskim..:/ Ale to kwestia gustu..., co kto lubi..:-)

Tako rzecze Zaratustra

Data: 09 marzec 2005 14:33

a czy kto z was widzia "Bliej"? syszaam ,ze dobry

Data: 09 marzec 2005 14:36

z musicali.. Jesus Christ Superstar.. ale pierwsza wersja.. plytowa z Gillanem.. fuil.. dziwny..
no i upiora w operze ogladlem.. tylko glosy beznadziejnie dobrane.. szczegolnie ten upior.. kazde jego kwestie powtarzalismy z siora unisono :"czemu speiwam jak ciotaaaaa?" grinning smiley

Data: 09 marzec 2005 15:25

nie kojarz "Bliej"...o czym to jest?...
Jesus Christ Superstar....jak najbardziej - nawet w polskim wydaniuz Markiewm Piekarczykiem -Tetr Muzyczny w Gdyni:-)
Upir w operze?..st starsz wersj widziaam...nowej nie.

Tako rzecze Zaratustra

Data: 09 marzec 2005 15:27

"Bliej" to nwka z Julia Roberts , o dwch parach, rozstaniach powrotach i zapetleniach"towarzyskich"

Data: 09 marzec 2005 15:43

nie, nie ogldalam..ale kojarz reklamwki..wyglday zachcajco - jak zwykle reklamowki...;-)

Tako rzecze Zaratustra

Data: 09 marzec 2005 18:47

Dzisiaj w TV na tv4 o 20:00 film z kategorii Must See wedlug mnie oczywiscie, a mowa o komedi "Vabank 2 - Riposta"
Juz nie ma sensu wymieniac tutaj gagow z tego filmu ktore znam na pamiec....pytanie wiec po co ogladam ? ano dlatego ze to film ktory sie nigdy nie nudzi....

a wiec "Ucho od sledzia..."

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/Album_or_Single_Covers/161020004756.jpg

Data: 09 marzec 2005 19:10

Pierwsza cz jakocik tak mi si bardziej widziaa....ale..dziki za przypomnienie..:-) Nie omieszkam

obejrzec..rwniez po raz kolejny...

Tako rzecze Zaratustra

Data: 09 marzec 2005 19:21

A ja jakos wole druga czesc ....no ale kwestia gustu

Wysane przez: UEFA (81.15.226.---)
Data: 11 marzec 2005 19:10

Sweet November .... Sodki Listopad ....

Data: 11 marzec 2005 19:45

ju kto o tym wspominal.....:>

Tako rzecze Zaratustra

Data: 11 marzec 2005 23:59

wsjem i wobce..polecam...po raz n-ty ..zaczo si "W imi ojca" ....jeli ktos oglda, lub ogladal..poprosz o opisanie wraze..tu, bad na osobnoci..

Tako rzecze Zaratustra

Data: 15 marzec 2005 14:09

wlasnie skonczylem ogladac Battle Royale 2 o ktorym pisalem troche wczesniej.. ojojojojojoj.. naprawde niezle.. lepsze od 1 ktora byla swietna.. hmm. Takeshi Kitano 9ten od Zatoichiego) w retrospekcjach tylko.. tlumacznie tylko hmm.. stylistycznie szwankuje.. ale ale ale... warto.. napawdegrinning smiley

Data: 15 marzec 2005 19:45

Norewg...umiechn si do Ciebie w ramach proby o poyczenie tych filmow - obu czci..:>

Powodzenia w Piernikowie..:-)

Tako rzecze Zaratustra

Wysane przez: UEFA (81.15.226.---)
Data: 15 marzec 2005 19:50

Wicej czadu z Christianem Slaterem smiling smiley
Nie wiem, moe ju kto pisa, ale .... i film dobry i muzyka przednia smiling smiley

Data: 15 marzec 2005 20:14

Uhmm... :-)

Tako rzecze Zaratustra

Id do strony: <--<<...23456789101112...>>-->
Bieca strona: 7 z 16

Akcja: ForaLista wtkwSzukaj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.