Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--<<...23456789101112...>>-->
Bieżąca strona: 7 z 17
Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 08 marca 2005 19:53


sweet dreams.......

rozważam ten sam dylemat..iść spać..czy nie iść spać....- oto jest pytanie....

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 marca 2005 19:57

jak juz rozwazasz.... to idzgrinning smiley co sie ebdziesz meczycgrinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 08 marca 2005 19:59


tongue sticking out smiley w właśnie ,że zostane ..grinning smiley

i dopatrzyłam się , że będzie w piatek " W imię ojca " w tv...

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 marca 2005 20:03

fajny film.....
a wlasnie.. jest taki suuuperowy film. .ogladalem go w norwegii i nie pamietam tytulu.. z Peterem Fonda... jak przyjezdza do usa brytyjczyk, bo corka popelknila samobojstwo, a on sie dopatruje ze t omorderstwo bylo.. taki niski angol o bielutkich wlosach gra.. kurde no....
aha.. i jeszcze taki byl film z Jackiem Nicholsonem.. norweksi tytul to Mistanken.. gral policjanta ktory odszedl na emeryture, sciga pedofila morderce i sam wariuje...

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 08 marca 2005 20:40

hahasmiling smileykojarze ten film z Nicholsonem...przypomne sobie tytuł..byl nominowany do Oskara za tę role...
Nicholson jest w ogole..cool ..grinning smiley



Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 10:21

Moi drodzy na topiku szafowym mnie olśniła koleżanka Inga przypominając fenomenalny film "Ostatni dzwonek"!!!! Nie wiecie skąd ja mioę go wziąść?????????? Bo i piosenki jakby rewelacyjnesmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 10:29

nic mnie to nie mowi.. hmm. .prosze o szczegoly.. hmm...

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 10:37

Film dośc juz nie wiem czy to dobre określenie, ale wiekowy, o maturalnej zbuntowanej klasie w prowincjonalnej , przepełnionej układami szkole. Przychodzi do nich nowy uczeń,który budzi w nich chec walki o swoje w ich przypadku o teatr, chcieli zrobic przedstawienie, ale dyrekcja nie chciała się zgodzić. I całe ich perypetie łącznie z wątkiem miłosnym - uczeń- nauczycielka, oraz innymi dramatami zyciowymi. Oglądałam bardzo , bardzo dawno, ale tyle pamiętam . Naprawdę świetna muzyka.Polecam

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 09 marca 2005 13:57


Film Magdaleny Łazarkiewicz "Ostatni dzwonek " z muzyką Z.Preisnera - najprawdopodobniej nie ukazała się scieżka dźwiękowa ...Kilka kawalków z filmu można znależć na płycie?(ja posiadam kasetę ..wtedy płyt CD nie było jeszcze) Jacka Wójcickiego - Live Character .
Na przykład - 1. Światelko w tuunelu albo dekret o stanie wojennym
2. A my nie chcemy
3.Modlitwa o wschodzie słońca
4.Miejscie nadzieję ( zapodawana już jakiś czas temu przeze mnie w szafie..zresztą wtedy pytalam sie,czy ktoś pamięta jeszcze film)
Film można nabyc droga kupna - w wersji dvd - chociażby na onecie :-)


Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Sabotage (80.48.86.---)
Data: 09 marca 2005 14:00

Czasem slonce, czasem deszcz hmm musical jako taki grinning smiley z watkiem milosnym, duzo spiewow tancow czasami az za duzo film trwal 3 i pol godziny ale nie zaluje smiling smiley no i mialem beke z kolka pedagogicznego co za mna plakalo smiling smiley ogolnie film fajny smiling smiley mozna obejrzec smiling smiley tylko cena moze odstraszac za 2 czesci no i graja tylko do 10 marca ale ladnie zrobiony, jak ktos sie jesio zalapie to polecam

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/Album_or_Single_Covers/161020004756.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 14:01

jezeli juz filmowo, to Ty dla mnie jestes jak ta z ruchu oporu w Allo Allo , słuchamy uważnie, bo nie ędziesz dwa razy powtarzałasmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley pozytywnie , oczywiści, bo Ty raczek i mozesz do siebie wziąść , nic z tych rzeczysmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 14:07

Zaratustra to było do Ciebie, ale podejrzewam ,że nic nie zrozumiałaś , bo ja tez przeczytałam i nie zrozumiałamsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 09 marca 2005 14:13


zakręcilaś dzisiaj jeszcze bardziej niż ja..:-) a taki mam dzisiaj nastrój..słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzala..grinning smiley
I zrozumialam..grinning smiley hahahagrinning smiley surprise grinning smiley
uważna jesteś..w tym momencie, skoro kojarzysz,żem rak..:-) plus dla Cie...rekompensujący tamten minus..( nawet dwatongue sticking out smileywinking smiley , bo drugi minus za nieuwage w związkuz szafa i dzwonkiem lastnim..:-)
Sabotage...jak juz nie będę wiedziala co zrobić z pieniędzmi..wybiorę sie na rzeczony musical...- tardycyjnie wybieram z musicali, Hair..i Fiddler on the roof...:-)

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 14:15

ach ten zakręcony światsmiling smiley jak mam odkupic tego minusa, zaznaczam ,ze nie lubie zmywaćsmiling smiley a "Czasem słońce , czasem deszcz" słyszałam ,ze lekki łatwy i przyjemnysmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 09 marca 2005 14:19


o, to podobnie jak ja..tez nie za bardzo lubię zmywac..:/ chociaz ostatnio jakby się zmienilo...grinning smiley ...fajnie się myśli o róznych różnistych sprawach..zmywając...Już ja wymyślę pokutę..grinning smiley smiling smiley
Widziałam reklamowki Czasem slońce czasem deszcz..i naprawdę- skojarzyło mi się z super kiczem hinduskim..:/ Ale to kwestia gustu..., co kto lubi..:-)

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 14:33

a czy ktoś z was widział "Bliżej"? słyszałam ,ze dobry

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 14:36

z musicali.. Jesus Christ Superstar.. ale pierwsza wersja.. plytowa z Gillanem.. fuil.. dziwny..
no i upiora w operze ogladlem.. tylko glosy beznadziejnie dobrane.. szczegolnie ten upior.. kazde jego kwestie powtarzalismy z siora unisono :"czemu speiwam jak ciotaaaaa?" grinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 09 marca 2005 15:25


nie kojarzę "Bliżej"...o czym to jest?...
Jesus Christ Superstar....jak najbardziej - nawet w polskim wydaniuz Markiewm Piekarczykiem -Tetr Muzyczny w Gdyni:-)
Upiór w operze?..stę starszą wersję widziałam...nowej nie.

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 marca 2005 15:27

"Bliżej" to nówka z Julia Roberts , o dwóch parach, rozstaniach powrotach i zapetleniach"towarzyskich"

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 09 marca 2005 15:43


nie, nie oglądalam..ale kojarzę reklamówki..wyglądały zachęcająco - jak zwykle reklamowki...;-)

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Sabotage (80.48.86.---)
Data: 09 marca 2005 18:47

Dzisiaj w TV na tv4 o 20:00 film z kategorii Must See wedlug mnie oczywiscie, a mowa o komedi "Vabank 2 - Riposta"
Juz nie ma sensu wymieniac tutaj gagow z tego filmu ktore znam na pamiec....pytanie wiec po co ogladam ? ano dlatego ze to film ktory sie nigdy nie nudzi....

a wiec "Ucho od sledzia..."

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/Album_or_Single_Covers/161020004756.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 09 marca 2005 19:10


Pierwsza część jakościk tak mi się bardziej widziała....ale..dzięki za przypomnienie..:-) Nie omieszkam

obejrzec..równiez po raz kolejny...

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Sabotage (80.48.86.---)
Data: 09 marca 2005 19:21

A ja jakos wole druga czesc ....no ale kwestia gustu

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/Album_or_Single_Covers/161020004756.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: UEFA (81.15.226.---)
Data: 11 marca 2005 19:10

Sweet November .... Słodki Listopad ....

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 11 marca 2005 19:45


już ktoś o tym wspominal.....:>

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 11 marca 2005 23:59


wsjem i wobce..polecam...po raz n-ty ..zaczęło się "W imię ojca" ....jeśli ktos ogląda, lub ogladal..poproszę o opisanie wrazeń..tu, badż na osobności..

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 marca 2005 14:09

wlasnie skonczylem ogladac Battle Royale 2 o ktorym pisalem troche wczesniej.. ojojojojojoj.. naprawde niezle.. lepsze od 1 ktora byla swietna.. hmm. Takeshi Kitano 9ten od Zatoichiego) w retrospekcjach tylko.. tlumacznie tylko hmm.. stylistycznie szwankuje.. ale ale ale... warto.. napławdegrinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 15 marca 2005 19:45


Norewg...uśmiechnę się do Ciebie w ramach prośby o pożyczenie tych filmow - obu części..:>

Powodzenia w Piernikowie..:-)

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: UEFA (81.15.226.---)
Data: 15 marca 2005 19:50

Więcej czadu z Christianem Slaterem smiling smiley
Nie wiem, może już ktoś pisał, ale .... i film dobry i muzyka przednia smiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 15 marca 2005 20:14


Uhmm... :-)

Tako rzecze Zaratustra

Idź do strony: <--<<...23456789101112...>>-->
Bieżąca strona: 7 z 17


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.