Wtorek 18-02-2020, imieniny Bernardety, Konstancji

Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Id do strony: <--1234567891011...>>-->
Bieca strona: 3 z 16
Re: Kocham kino....
Wysane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 luty 2005 15:15

a ma ktos tego Shoguna no?? i na kurosawe ide dzis... a widzieliscie Battle Royale??? to ejst dopeiro japonska kultura.. grinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Wysane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 luty 2005 15:18

i tu Cie zaskocze smiling smileysmiling smileysmiling smiley nie ogldaam nigdy caegosmiling smiley naprawde i jeszcze jak juz przy Tomie jestemy, to chyba sie go czepam, bo jeszcze mi sie podoba w filmie i tu [potrzebuje twojej pomocy, bo za cholere sobie nie moge przypomnie, by menagerem sportowca, czarnego i zakocha sie w takiej kobitce z takim super synkiem smiling smileysmiling smileysmiling smiley Aktor grajacy role drugoplanow dosta za nia Oscara, wstyd mi ale naprawde, mam amnezjsmiling smiley

Data: 24 luty 2005 15:20

a ostatni samuraj.. ladne obrazy.. ale.. kurde.. naciagany no. .do choelry, nie umiem ogladac filmu i nie widziec bledow.. czemu nie mozna bylo przec filmu o fakty. .oficerowie amerykanscy by skzoli japonska armie???to bzdura na kolkach.. w kilka miesiecy wymachiwanie katana i pokonac szesciu czy ilu ich tam bylo zabojcow??? eeee tam... sciemasmiling smiley

Data: 24 luty 2005 15:21

Cuba Gooding jr.

Data: 24 luty 2005 15:22

delikatnie to sie nie mwi ciem , tylko "amerykaska produkcja" smiling smiley

Wysane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 24 luty 2005 15:24

hmm...Jerry McGuire to ten film.....a czasem bywaj luki..w pamici..miewam tez tak..;-)
Lot nad kukulczym gniazdem ogldalam nie raz..wietny...zreszta, jak i ksizka..
Norweg- nieststy nie mam nagranego Shoguna..moody smileya z chci obejrzalabym znow cos Kurosawy...:-)

Tako rzecze Zaratustra

Data: 24 luty 2005 15:27

dzikuj Ci niezmiernie, nawt nie wiesz jak mi lej na dusz, bo czasami jak czego nie mozna sobie przypomnie , tom ciko jestsmiling smiley tak mi witao ,e imie i nazwiskosmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Data: 24 luty 2005 15:29

no ale dzis jest ten Kurosawagrinning smiley i ja idesmiling smiley
a Bttle ROyale o ktorym mowie.. to japonska produkcja o takim nowym reality szo.. w ktorym wystepuje mlodziez z klas maturalnych bo.. mlodiz zbuntowali sie przeciwko rodzicom, stali sie neibezpieczni, niepzrewidywalni. .wiec zeby zmniejszyc ich populacje.. wybier sie raz w tygodnu jakas klase, wywozi na wysepke, zaklada obroze.. kazdy dzieciak dostaje inna bron - od garnkow poprzez granaty.. no i oczywisice musza sie wyrznac.. ale cos idzie nie taksmiling smiley jest jeszce druga czesc ale nie widzialem... calos pelna typowo japonskich zachowan.. bardzo ciekawe...
a oprocz tego lubie Dannego Oceana w obu odslonach.. daaawno sie tak nie bawilem..

Data: 24 luty 2005 15:34

no, tak...demencja..grinning smiley...ale co tam, zakrconym fajnie jest by..winking smiley
Norweg..oo?cakiem niele brzmi ta opowie..:> skojarzylo mi si z "Wadc much" (i znow poweim na podstawie czyjej powiescitongue sticking out smiley Williama Goldingatongue sticking out smiley ) Tylko tu bardziej radykalna wersja jeszcze?..
A skoro Kurosawa dzisiaj..:/nie bde....sad smiley

Tako rzecze Zaratustra

Data: 24 luty 2005 15:38

no i do tego jeszcze anime odrobine bym dodal... Cowboy Bebop.. ehh....

Wysane przez: Wodnik (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 24 luty 2005 15:42

Dopisz si do listy "widzcych" Vanilla Sky ...mocny moment dla mnie tam jak barman w clubie zmusza sie aby spojrze w twarz Toma C. ... film z gatunku "do rnych interpretacji" podobnie jak "Gra" z Michaelem Douglasem...

dla wzruszajcych sie posiadaczek mikkich serc..."Listopad" z Keanu Reeves: kobieta wie, e umiera na raka i znajduje sobie na kady miesic ostatniego roku ycia innego mczyzn...muzyka tam jest cienkawa, typowe to ale adnie si komponuje z caoci...

-------------------------------------------------------------------

Data: 24 luty 2005 15:45

Mnie zwali z ng "Taczc w ciemnociach", reyser traktuje widza jak marionetk , kierujc jego emocjami jak chce, ale ja bardzo dobrze czuamm sie jako marionetkasmiling smiley

Data: 24 luty 2005 15:47

Wodnik..:-) dokladnie ..wlasnie dlatego lubi takie filmy, jak Vanilla Sky-tyle wtkow, drobiazgw wiele znaczcych...
Z bardzo wzruszajcych filmow polecam Almodovara "Porozmawiajz ni" - ryczaam w kinie tak,e chyba wszyscy si na mnie gapili, zamiast na film..grinning smiley Pikna muzyka do tego... Zreszt filmy Almodovara s po prostu nie do pobicia..winking smiley zakrecenie, kpina z rznego rodzaju tabu, spojrzenie na wile spraw pokazane zupenie inaczej ..."Wszytko o mojej matce "juz nie raz wspominane tu ....czy "Kwiat mego sekretu "
Bo "Kika " jest z troszke innej beczki...

Tako rzecze Zaratustra

Data: 24 luty 2005 15:49

a Hallstrom??? Kroniki portowe?? Czekolada?? to rewelacja.. przez Gilberta sie nie przedarlem...

Data: 24 luty 2005 15:53

uhmm......Kroniki portowe...:-) Czekolade nie obejrzaam do koca...zemglio mnie...widocznie nie czas by akurat na to..:/ Bdzie czas.
Czybyscie nie ogldali ani "Eksperymentu"ani "Mulholland drive "? ..sad smiley

Tako rzecze Zaratustra

Data: 24 luty 2005 16:00

do Mullholland podchodze po raz nie wiem juz ktory.. no i chyba w koncu sie udasmiling smiley.. no i vanilla sky tez czeka..
a czekolada.. taka ciepla, bajkowa.. heh.."you can sense the magic, don'cha?"

Data: 25 luty 2005 10:10

Norweg jak DKFsmiling smiley?

Data: 25 luty 2005 11:16

Dzi mnie natchno na Jand , tak wic wymienie "Kochankowie mojej mamy" Radosawa Piwowarskiego i oczywicie "Przesuchanie" Ryszarda Bugajskiego, o "Dekalogu" nie wspomne
p.s ten chopiec (Rafa Wgrzyniak) w kochankowie... by rewelacyjny

Data: 25 luty 2005 11:53

czy mozesz sobie wyobrazic. .ze polozylem sie lulu, tak zdrzemnac sie chwile. .a obudzilem sie 17.55?????????????? no i nie zdazylem. .jestem wsciekly na siebie strasznie, niemozebnie zly.. wrrrrr.. ale po 18tej psozedlem do wypozyczalni, zczailem peikny umysl i vanilla sky. .no imecze wlasnie toma kruza na ratygrinning smiley a teraz ide po chlebek i bede ogladal dalej. ale ze mnie neiodpowiedzialny Norweg.. o ja nieszczesny.. .ehh...

Data: 25 luty 2005 11:55

na raty nie ogldaj - TO BEZ SENSU smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Wysane przez: ZARATUSTRA* (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 25 luty 2005 14:28

:-)
grinning smiley miaam wanie napisac...e nie da si na raty oglda Vanilla Sky...bo to bez sensu,a tu patrz nastpny post- e to bez sensu:-)
A jak podoba ci sie Pikny umysl?..:-)

Tako rzecze Zaratustra

Data: 25 luty 2005 18:10

obejrzalem na raty i nic sie nie stalo. .a piekny umysl. mzo ebyc.. nei wiem.. eni zachwycil mnie. w.lasciwie spodziewalem sie takeigo rozwoju wypadkowsmiling smiley za duzo sie Ludluma naczytalem chybagrinning smiley

Data: 26 luty 2005 10:57

a ja dzis wpisze tak z wczorajszego wieczora "Wywiad z wampirem" , choc sen mnie zmg i nie obejrzaam kolejny razsmiling smiley

Wysane przez: Goodlooking (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 luty 2005 11:05

... Wy drodzy HaPemaniacy kochacie kino ... a ja kocham moja kobiete ...

http://www.techno.de/news/pict2002.01/GoodLooking.jpg

------------------------------------------------------------------------------------
Jestem zbyt Good eby mie kompleksy na punkcie Looking...

Data: 26 luty 2005 11:07

to napisz co o niej, wiesz my o kinie piszemywinking smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Data: 26 luty 2005 11:53

wywiad z wampirem czytalem, widzialem, ksiazka lepsza, choc 2. tom juz za.. hmm.. wymyslny, i dalem sobie spokoj... np.. bardzo m isie podobal film "Zwod szpieg" z Redfordem... dziarsko bylogrinning smiley

Wysane przez: PLATAN (81.15.226.---)
Data: 26 luty 2005 13:04

TO JA DORZUCE JSZCZE KILKA:
1. POROZMAWIAJ Z NI
2.FORTEPIAN
3.AMELIA - dla mnie akurat ten film duzo znaczy bo tez czasami tak sie z ludzmi zabawiaem i ogldajac go czuem sie jakby ktos piszc scenariusz czerpa pomysy z mego ycia no i oczywiscie fajna muzyka

Data: 28 luty 2005 12:04

A ja dzi bym wspomniaa o "Osadzie" - specyficzny, wcigajcy klimacik i rewelacyjna kreacja Adriena Brody-ego, mogabym sobie mieszka w takiej osadziesmiling smiley

Data: 28 luty 2005 12:09

....mam jakie zapznione spowolnienie mylowe w zwizkuz tym marnym robieniem kawy przez eXtreme , hocia poganiaas go ..:-) , ale kojarz,e Osady nie ogldaam...jeszcze.
Nic to, wrce za minlo czasu malo wiele - ojczyzna mnie wzywa , ale pki co, jestem jeszcze.
I cay czas mam niedosyt, mielimy oglda Almodovara , a nie dotary moje filmy :-(

Tako rzecze Zaratustra

Data: 28 luty 2005 12:10

a ja tez osadne neizle wpsominam.. recenzje byly hm...mocno sceptyczne. .a m isie podobalo. .wiedzialem ze cos tam smierdzi, bo potworek byl badz co badz mocno smieszny a nie straszny... ale neizle.. naprawde
i zeby nie bylo. ze znow o tym samym. .ale naprawde poelcam Cowboy Bebop - Knocking on Heavens Door...

Id do strony: <--1234567891011...>>-->
Bieca strona: 3 z 16

Akcja: ForaLista wtkwSzukaj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.