Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Do 409 !<br> <br> Zauwazylem, ale jedynie to, ze
Wysłane przez: (---)
Data: 18 kwietnia 2000 00:00

Do 409 !<br>
<br>
Zauwazylem, ale jedynie to, ze niedokladnie przeczytales moje slowa, o czarnych to mowilem w skali globalnej a nie regionalnej, w Elblagu rzadza "czerwoni" i kto wie moze chwala za to, bo jakby rzadzili naszym miastem tak jak inni Polska, to nie wiem co by to bylo. <br>
Widze ze kolega jest goracym zwolennikiem oszolomow na stolkach - bedzie okazja sie do tego przyczynic - Krzaklewski laskawie zgodzil sie kandydowac - to jest prawdziwy gospodarz, ktory zrobi z Polski zasobny kraj ;-)))).<br>
A moze tak komentarz co do dzisiejszej zmiany na urzedzie prezesa Lotto ? Bo mi sie wydaje, ze zmiana prezesa firmy, ktora jak malo ktora w Polsce przynosi krociowe zyski oznacza tylko, ze jakis pociotek partyjny chce nowe BMW.<br>
A tak apropos czy ktos ogladal Krakowski Przedmiescie dzisiaj ? Wiceprezes ZCHN stwierdzil, ze to SLD zaczelo obsadzac stanowiska kolesiami, a AWS to tylko kontynuuje.... dla mnie zenada....<br>
<br>
Pozdrawiam<br>
<br>
Piotr "Kostek"<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.