Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
hehe zycie jest piekne - wplacilem kase do jednego
Wysłane przez: t2fag anonim (---)
Data: 02 czerwca 2000 00:00

hehe zycie jest piekne - wplacilem kase do jednego z elblaskich klubuff inetowych (z zamiarem zalozenia ineciq za 71zl/miech). W umowie pisze ze zakladaja najpozniej 30 dni po mamonie a ja wplacilem na poczatq lutego ...niedawno bylem w tym clubie gadac z panem lupusem (mam nadzieje ze to czyta) i mnie poszczul ze na pewno juz bedzie na dzien dziecka... a tu klapa... mam nadzieje ze juz jutro albo pojutrze bede mogl 24h/dobe obciazac servery irc :>>>><br>ps : sachmet to i tak zbawca ludzkosci tongue sticking out smiley



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.